Аж 6 кандидатів претендують на посаду голови Швайківської ОТГ на Бердичівщині — РІО Бердичів

Понеділок, 29 Листопада

Аж 6 кандидатів претендують на посаду голови Швайківської ОТГ на Бердичівщині

Про кандидатів на посади голів об’єднаних територіальних громад Бердичівського району ми повідомляли у п’ятницю. Саме цього дня у кожній із 4-х ОТГ проходили засідання виборчих комісій, на яких і затверджували списки.

Щоправда того дня вдалося дізнатися інформацію лише по трьох громадах – Семенівській, Гришковецькій та Райгородоцькій, про що ми писали у попередній публікації. Зі Швайківською ОТГ виникла затримка не лише тому, що засідання комісії проходило у другій половині дня задля зручності членів комісії, а й тому, що кандидатів на голову цієї громади виявилося найбільше – аж 6.


Отож, серед претендентів є 2 самовисуванці - Лозовіцький Віктор Степанович та Науменко Олександр Юрійович. Решта 4 претендентів йдуть на вибори голови ОТГ від політичних партій. Поки що нинішній депутат Бердичівської районної ради Мкртчян Габріель Карленович балотується від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», Кваша Роман Вікторович - від політичної партії "Слуга народу", Токарський Володимир Володимирович є представником політичної партії «Опозиційна платформа - за життя» та Семенюк Майя В'ячеславівна – від політичної партії "За майбутнє.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.