У гонитві за ситим майбутнім на Бердичівщині об’єднались колишні регіонали та укропівці — РІО Бердичів

П'ятниця, 30 Жовтня

  • Купівля промислового майданчика

У гонитві за ситим майбутнім на Бердичівщині об’єднались колишні регіонали та укропівці

Хоча офіційні списки до виборчих комісій ще не надходили, але за фотографіями з партійної конференції, яка днями відбулася у розважальному комплексі в Сингаївці, це добре видно. Ні, там є вихідці й з інших партій, але цих все ж найбільше.

 


В принципі, це й не дивно, адже франшизу в Житомирській області на партію викупив колишній відомий регіонал, який, працюючи все життя держслужбовцем (ДАІ, податкова, Верховна Рада), зумів стільки грошей назбирати, що багато-багато років «засівав» свій виборчий округ товстим шаром дрібних, але масових подарунків. А у його декларації, окрім віп-автомобілів, сотень тисяч доларів та євро на рахунках, земельних ділянок під Києвом, одних дорогих годинників є з півдесятка.

 


І якщо нещодавно викрили з політичною корупцією депутата від правлячої партії, то можна лише уявити, скільки заробляли на такій корупції колишні довгожителі будинку під куполом.

za maybah1

za maybah2

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.