Як у Бердичеві вибирали міського голову та депутатів міської ради — РІО Бердичів

П'ятниця, 30 Жовтня

  • Купівля промислового майданчика

Як у Бердичеві вибирали міського голову та депутатів міської ради

Звичайно ж, ця тема завжди широко висвітлювалась на сторінках газети «РІО-Бердичів» за всі 20 років її існування. А в цій фотозамітці згадаємо хоча б деякі дати та факти виборчої історії Бердичева двох останніх десятиліть.

 


В 2002 році відбулись переламні місцеві вибори в Бердичеві, адже після кількох каденцій у якості міського очільника Олексія Хилюка, його перший заступник Василь Мазур виграв вибори і став новим міським головою. І вже через кілька місяців свого головування просто скасував посаду першого заступника.

 

Vibory1
Тоді ж, останній раз депутатів міської ради обирали без урахування їх партійної належності, а лише за мажоритарними округами.

Vibory15


У 2006 році Василь Мазур знову став міським головою з рекордною кількістю голосів виборців, а депутатів обирали лише за партійними списками.

 

Vibory13

Vibory12

Vibory2

Vibory3

Vibory4


В 2010 році знову: Мазур – голова, а депутатів обирали 50 : 50. Половину від партій, половину – за округами.

Vibory10

Vibory11


2015 рік запам’ятався не стільки переобранням Василя Мазура головою, скільки «секретаріадою», яка тривали кілька місяців у різних судах України. І, врешті-решт, знайшли суддю, яка виправдала явно протизаконні рішення бердичівського міського голови.

Vibory5

Vibory7

Vibory8

Vibory9

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Подібні матеріали

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.