На засіданні Бердичівської районної територіальної виборчої комісії, яке відбулось 5 вересня, було прийнято постанову про утворення багатомандатних виборчих округів з перших виборів депутатів Бердичівської районної ради Житомирської області 25 жовтня 2020 року.
Межі округів:
ПЕРЕЛІК
територіальних виборчих округів з перших виборів депутатів
Бердичівської районної ради Житомирської області
Територіальний округ № 1
Орієнтовна кількість виборців в окрузі 20528
Опис меж одномандатного виборчого округу
с.Скраглівка, с.Підгородне, м.Бердичів – вул.Аширбекова: 24–100; вул.Бистрицька: 119–189; вул.Весняна, вул.Гагаріна, вул.Герцена, вул.Гетьмана Виговського, вул.Гоголя, вул.Довженка, вул.Калинова, вул.Лесі Українки, вул.Миколи Лисенка, вул.Ніни Сосніної, вул.Радісна, вул.Рильського, вул.Сімака, вул.Ціолковського, вул.Яблунева, пров.Гоголя, пров.Довженка, пров.І Герцена, пров.ІІ Герцена, пров.Лесі Українки, пров.Рильського, пров.Сімака, пров.Ціолковського, пров.Яблуневий,
вул.Аширбекова: 2А–22; вул.Березнева: 24А, 26/38–28, 30/56, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44/2, 47–89; вул.Бистрицька: 1–117/2; вул.Ботанічна, вул.Дружби, вул.Жуковського, вул.Інтернаціоналістів, вул.Львівська: 13/2–50, 52; вул.Януша Тишкевича, вул.Ярослава Мудрого, пров.Аширбекова, пров.Березневий, пров.Бистрицький, пров.Ботанічний, пров.Дружби, пров.Жуковського,
вул.Березнева: 1–24, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45; вул.Бразульського, вул.Зелена, вул.Козацька, вул.Комарова, вул.Космічна, вул.Львівська: 51, 53–74А; вул.Огибна, вул.Південна, вул.Романівська, вул.Стара, пров.Бразульського, пров.Зелений, пров.І Південний, пров.ІІ Південний, пров.ІІІ Південний, пров.Козацький, пров.Космічний, пров.Львівський, пров.Романівський, пров.Свічний,
вул.Генерала Горбатова, вул.Генерала Панфілова: 1–15, 17, 19, 21–23, 25–29; вул.Зарічна, вул.Івана Федорова, вул.Матеріальна: 2/28–20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38; вул.Олега Реготуна, вул.Свічна: 1А–67, 69, 71–71А; вул.Хазяйственна, вул.Чуднівська: 2–78/12; вул.30-річчя Перемоги: 15, 17, 32–36/34; пров.Братів Міцкевичів, пров.Зарічний, пров.І Матеріальний, пров.Івана Федорова, пров.ІІ Матеріальний, пров.Лабораторний, пров.Пасхальний, пров.Хазяйственний,
вул.Генерала Панфілова: 16–16А, 18, 20, 24, 31–41; вул.Кутузова, вул.Матеріальна: 21, 23–23А, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39–62; вул.Мічуріна, вул.Перемоги, вул.Свічна: 68, 70, 72–100; вул.Суворова, вул.Фруктова, вул.Черняховського, вул.Чуднівська: 79–174; пров.Веселий, пров.І Суворова, пров.І Чуднівський, пров.ІІ Суворова, пров.ІІ Чуднівський, пров.Мічуріна, пров.Перемоги: 1–3, 5–31; пров.Фруктовий,
вул.Житомирська: 15, 23–23А, 29; вул.Маложитомирська: 1–13, 15; вул.Миру, вул.Молодогвардійська, вул.Руська: 25–25А, 27, 29, 31/18, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45–49, 51, 53, 55, 57, 59; вул.Сакко і Ванцетті: 3–13, 15, 19; вул.Староміська, вул.Толстого: 2–17/19; вул.Урожайна: 1/44–12, 14, 16–16А; вул.Чернишевського, вул.Шолом-Алейхема: 25/23–70; вул.30-річчя Перемоги: 3А–12, 16, 18–30; пров.Житомирський, пров.Тихий, пров.Урожайний,
вул.Житомирська: 35–45, 47–49, 51–53; вул.Маложитомирська: 14, 16–41; вул.Руська: 1–16, 21, 23; вул.Сакко і Ванцетті: 14, 16–18, 20/1–25/19; вул.Толстого: 20–25; вул.Шолом-Алейхема: 3–24; пров.Маложитомирський, пров.Сакко і Ванцетті,
вул.Варварівська, вул.Всеволода Нестайка, вул.Житомирська: 55–63, 65А, 67/1, 69/2, 71, 75/2; вул.Олімпійська: 2/48–51, 53; вул.Прорізна, вул.Річна, вул.Руська: 18–18Б, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34/20, 36/11, 38, 40, 42, 44, 50, 52, 54, 56, 58–58А, 60–78; вул.Соснова, вул.Урожайна: 13, 15, 17–44; пров.Варварівський, пров.Олімпійський, пров.Річний, пров.Сосновий,
вул.Академіка Павлова, вул.Житомирська: 18–22, 24–28, 32, 46/1, 50–50Б, 64, 66, 68, 70/2; вул.Здоров’я: 2/40–10/37, 14, 16, 18, 20, 22, 24–28; вул.Короленка: 3–13/56, 15/72, 17, 19–19А, 21, 23, 25; вул.Лілі Карастоянової: 33–35, 41, 43, 45/28, 49–55; вул.Михайла Грушевського: 3–19В, 21/31; вул.Пушкіна: 1–18/37; вул.Транспортна, вул.Шевченка: 23–23А, 25А–80/18; пров.Поштовий,
вул.Волонтерська, вул.Волховбуду, вул.Житомирська: 72, 79/2, 89–91, 93, 95, 97–105; вул.Залізнична, вул.Івана Франка, вул.Міліцейська, вул.Олімпійська: 52, 54–85; вул.Робітнича, вул.Санаторна, вул.Цадика, вул.Чехова, вул.Шкіряників, вул.8 Березня, пров.Залізничний, пров.Івана Франка, пров.Цадика,
вул.Олімпійська: 86–110; вул.Раскової, вул.Святої Покрови, пров.Раскової, пров.Святої Покрови
Територіальний округ № 2
Орієнтовна кількість виборців в окрузі 19102
Опис меж одномандатного виборчого округу
м.Бердичів – вул.Житомирська: 86, 92/1, 94, 96, 109–127; вул.Котляревського, вул.Паризької Комуни: 1–9/15; пров.Котляревського,
вул.Валерія Вітківського, вул.Варшавська, вул.Василя Стуса, вул.Героїв Крут, вул.Коцюбинського, вул.Лугова, вул.Молодіжна, вул.Олімпійська: 116–128; вул.Паризької Комуни: 10–88; вул.Піщана, вул.Поліни Гельман, вул.Сєрова, вул.Спартаківська, вул.Тургенєва, вул.16 Липня, пров.І Варшавський, пров.ІІ Варшавський, пров.Коцюбинського, пров.Сєрова, пров.Спартаківський,
вул.Будівельників, вул.Вільхова, вул.Генерала Ватутіна, вул.Житниченка, вул.Житомирська: 129–149/1; вул.Івана Огієнка: 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44–44А, 46, 48–109; вул.Квітнева: 53, 55, 57–90; вул.Крилова, вул.Максима Кривоноса, вул.Мурованка, вул.Нова: 41, 45, 47, 49–112; вул.Озетівська, вул.Олександра Пителя, вул.Піонтковського: 44–98/82; вул.Пригородна, вул.Радислава Атішева, вул.Українська, пров.Вільховий, пров.Генерала Ватутіна, пров.І Піонтковського, пров.ІІ Піонтковського, пров.Крилова, пров.Макаренка, пров.Озетівський, пров.Олександра Пителя, пров.Український,
вул.Владислава Буковинського, вул.Генерала Леселідзе, вул.Гулака-Артемовського, вул.Завадського, вул.Заводська, вул.Івана Богуна, вул.Івана Огієнка: 1/50–31, 33, 35, 37, 39, 41/63, 43/56, 45–45А, 47/53; вул.Квітнева: 1/58–52, 54, 56; вул.Мебельників, вул.Мучна, вул.Нова: 1/56–40, 44, 46, 48/63; вул.Олександра Ковальчука, вул.Піонтковського: 2–42/74; вул.Юрія Панасюка, пров.Заводський, пров.Олександра Ковальчука, пров.Червонотравневий,
вул.Академіка Корольова, вул.Вишнева, вул.Леона Ліпецького, вул.Озерна, вул.Профспілкова, вул.Рафінадна, вул.Романа Абрамова, вул.Червона, пров.Академіка Корольова, пров.І Червоний, пров.ІІ Червоний, пров.Леона Ліпецького, пров.Профспілковий,
вул.Білопільська: 3–3А, 5, 7–7А, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23–23А, 25, 27, 31, 35; вул.Жовта, вул.Ломоносова, вул.Низгірецька: 1Г, 5–123; пров.І Низгірецький, пров.ІІ Низгірецький
вул.Білопільська: 4–4Б, 6–6Б, 8–8А, 10–12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28–30, 32–34, 36–100; вул.Газопровідна, вул.Механізаторська, пров.Газопровідний, пров.Михайла Степанюка,
вул.Богданівська: 36/1, 38–38А, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76–148; вул.Металістів: 78–95; вул.Новоіванівська: 69/9–112; вул.Олександра Венгера: 3, 5/1, 7/1, 13, 19–21; вул.Семенівська: 16/1, 18, 20/2–22/1, 24–103; вул.Чкалова, пров.Станційний, пров.Чкалова, пров.4 Семенівський, пров.5 Семенівський, пров.6 Семенівський,
вул.Богданівська: 21/39, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39; вул.Гранична, вул.Новоіванівська: 23, 25, 31, 33, 35–35А, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49/5, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67/8; вул.Олександра Венгера: 2, 4, 6, 12, 14–18; вул.Семенівська: 3–15, 17, 19–19А, 23–23А; пров.Ветеринарний, пров.І Семенівський, пров.ІІ Семенівський, пров.Новоіванівський
вул.Богунська, вул.Європейська: 67/2, 69–69А, 71, 73, 84–128; вул.Стадіонна,
вул.Богданівська: 41, 43–45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67/14, 69/17, 71–71А, 73, 75/16; вул.Гостинна, вул.Левадна, вул.Металістів: 3–76/17; вул.Новоіванівська: 3, 5/29, 7, 9, 11, 19–22, 24, 26–30, 32–32А, 34А–34Б, 36–36А, 38–38А, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58–58/2, 60/1, 62, 64–64А, 66, 68; вул.Польова, вул.Трудова: 5–27, 30; пров.Богданівський, пров.Левадний, пров.Металістів.
Територіальний округ № 3
Орієнтовна кількість виборців в окрузі 21491
Опис меж одномандатного виборчого округу
м.Бердичів – вул.Гірська, вул.Євгена Старікова: 4, 6, 8; вул.Зоряна, вул.Одеська: 34/2, 36/1; вул.Осипенко, вул.Солдатська, вул.Трудова: 28–29, 31–39; пров.Євгена Старікова, пров.Солдатський, пров.Трудовий,
м.Бердичів – вул.Елінг, вул.Одеська: 38/2, 40/1–41, 49–51А, 53–57А, 59, 61, 63, 67–98; вул.Шевиріна, вул.Шкільна, в/ч А0804,
вул.Братів Міхеєвих: 2–2Б, 4, 6–8, 10; вул.Євгена Старікова: 1–3, 5, 7, 9–15; вул.Одеська: 40А, 42–46, 52, 64Б;
вул.Братів Міхеєвих: 1, 3, 5–5А, 9, 11; вул.Євгена Старікова: 21–29; вул.Одеська: 58, 60–60А, 62–62Б, 64, 66–66А; в/ч А0241, в/ч А2128, в/ч А2149, в/ч А2837, в/ч А2840, в/ч А2927, в/ч А2953, в/ч А3091, в/ч 20658, в/ч 32500,
вул.Богданівська: 3–20, 22, 24, 26, 28, 30, 32–34/2; вул.Вербна, вул.Вінницька: 49, 51, 57, 59, 61, 63, 65, 67–69, 71; вул.Данилівська: 19, 21–25/1А; вул.Новоіванівська: 4–4А, 6, 8, 10, 12–18/31; вул.Одеська: 4–33/2, 35, 37; вул.Січових Стрільців, пров.Данилівський,
вул.Вінницька: 25–48, 50, 52–56А, 58–58А, 60, 62, 64, 66, 70, 72–92/2; пров.Вінницький
вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Європейська: 1–9; вул.Житомирська: 2/6–14; вул.Косогірська, вул.Мостова, вул.Набережна, вул.Торгова, пл.Соборна, пров.Косогірський
вул.Віталія Дульчика, вул.Героїв України: 3–24, 35, 37, 39, 43–45; вул.Джозефа Конрада, вул.Європейська: 11/1, 13А–13/2, 15, 23А–25А; вул.Лілі Карастоянової: 11/14–23, 25, 27; вул.Садова: 4–16, 19, 21, 23, 25–25А; вул.Шевченка: 3, 11–20/1, 24; пров.Віталія Дульчика
вул.Вінницька: 1/2–24; вул.Генерала Луппова, вул.Європейська: 10, 12, 14, 20, 28–32/1Б; вул.Максима Залізняка, вул.Рибна, вул.Свободи, вул.Сергія Ковтуна, вул.Театральна, вул.Шевченка: 4–8; пров.Пляжний, пров.Свободи, пров.Театральний,
вул.Володимирська, вул.Героїв України: 26/17–34, 36, 38, 40–42, 46–79; вул.Данилівська: 5–18, 20; вул.Європейська: 36–66, 68–68А, 70, 72, 74–80; вул.Маріїнська: 3–10/52; вул.Медична, пров.Володимирський,
вул.Богдана Хмельницького: 1, 3, 4–5, 6–55; вул.Здоров’я: 11/47–13/36, 15, 17, 19, 21, 23, 30–36/49В; вул.Короленка: 14, 16, 18–18А, 20, 22, 24, 26–53/61; вул.Лілі Карастоянової: 30, 38–40А, 42, 44, 46/12; вул.Маріїнська: 12/51–23/74; вул.Михайла Грушевського: 23/28, 25–25А, 29–31/26, 33, 35, 37, 39–41, 45–90/64; вул.Пушкіна: 19–101; вул.Садова: 18, 20, 22, 24–24А, 26, 28, 30, 32–51/30Б; вул.Сергія Гадіулліна, вул.Сергія Сідлецького, пров.Короленка, пров.Пушкіна, вул.Богдана Хмельницького: 1А, 3А, 5А; вул.Лілі Карастоянової: 24, 26, 29; вул.Михайла Грушевського: 20, 22, 24, 28–28А, 32/29, 34/26, 36, 38, 44; вул.Садова: 27, 29–29А, 31/34;
Територіальний округ № 4
Орієнтовна кількість виборців в окрузі 28490
Опис меж одномандатного виборчого округу
смт Гришквці, с.Гальчин, с.Сьомаки, с.Никонівка, с.Кукільня, с.Осикове, с.Дубова, с.Агатівка, с.Половецьке, с.Хмельове, с.Рея, с.Гвіздава, с.Скаківка, с.Журбинці, с.Хмелище, с.Старий Солотвин, с.Новий Солотвин;
с.Семенівка, с.Великі Нізгірці, с.Нова Олександрівка, с.Закутинці, с.Сингаївка, с.Малі Гадомці, с.Іванківці, с.Красівка, с.Дубівка, с.Садки, с.Великі Гадомці, с.Терехове, с.Кикишівка, с.Хажин;
с.Райгородок, с.Андріяшівка, с.Бистрик, с.Житинці, с.Буряки, с.Велика П’ятигірка, с.Лісове, с.Любомирка, с.Мирне, с.Гардишівка, с.Кустин, с.Маркуші, с.Обухівка, с.Озадівка, с.Богданівка, с.Костянтинівка, с.Лісова Слобідка, с.Романівка, с.Бенедівка, с.Лемеші, с.Мартинівка;
с.Швайківка, с.Малосілка, с.Берізки, с.Мирославка, с.Демчин, с.Райки, с.Слободище, с.Катеринівка
с.Краснопіль, смт Іванопіль, с.Безпечна, с.Бурківці, с.Лихосілка, с.Жеребки, с.Певна, с.Поштове, с.Польова Слобідка, с.Степок, с.Молочки, с.Мотрунки, с.Носівки, с.Суслівка, с.Стетківці
Територіальний округ № 5
Орієнтовна кількість виборців в окрузі 21260
Опис меж одномандатного виборчого округу
смт Ружин, с.Березянка, с.Причепівка, с.Чехова, с.Бистрик, с.Білилівка, с.Котелянка, с.Йосипівка, с.Вербівка, с.Трубіївка, с.Верхівня, с.Мусіївка, с.Вишневе, с.Вільнопілля, с.Голубівка, с.Черемуха, с.Городок, с.Дерганівка, с.Кордонівка, с.Мар’янівка, с.Зарудинці, с.Городоцьке, с.Зоряне, с.Карабчиїв, с.Княжики, с.Сахни, с.Мовчанівка, с.Мовчанівське, с.Немиринці, с.Зелене, с.Огіївка, с.Плоска, с.Прибережне, с.Рогачі, с.Заріччя, с.Топори, с.Ягнятин, с.Вчорайше, с.Бистріївка, с.Лісове, с.Нова Чорнорудка, с.Звиняче, с.Крилівка, с.Ярославка, с.Малі Низгірці, с.Мала Чернявка, с.Першотравневе, с.Роставиця, с.Чорнорудка, с.Шпичинці
Територіальний округ № 6
Орієнтовна кількість виборців в окрузі 20331
Опис меж одномандатного виборчого округу
с.Андрушівка, с.Антопіль, с.Бровки Перші, с.Ярешки, с.Волосів, с.Града, с.Гальчин, с.Городківка, с.Зарубинці, с.Лісівка, с.Тарасівка, с.Камені, с.Бровки Другі, с.Жерделі, с.Лебединці, с.Любимівка, с.Мала П’ятигірка, с.Мостове, с.Міньківці, с.Городище, с.Нехворощ, с.Нова Котельня, с.Павелки, с.Гарапівка, с.Яроповичі, с.Червоне, с.Великі Мошківці, с.Глинівці, с.Забара, с.Котівка, с.Крилівка, с.Малі Мошківці
Секретар засідання Бердичівської районної О.М. Михайлівська
виборчої комісії Житомирської області