Голова Житомирської ОДА відвідав Хажинську школу на Бердичівщині — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Голова Житомирської ОДА відвідав Хажинську школу на Бердичівщині

 1 вересня голова Житомирської обласної державної адміністрації відвідав школу у селі Хажин, ремонт якої нещодавно був завершений у рамках президентської програми «Велике будівництво».
Хоча, якщо сказати точно, то в рамках цієї програми проходило лише завершення цього ремонту, на яке в 2019-2020 роках було виділено з державного бюджету близько трьох мільйонів гривень. А більше шести мільйонів гривень було виділено ще при колишньому президенті без всякої гучної програми.


За рахунок цих коштів було зроблено повну термосанацію будівлі, утеплено стіни, фундаменти, замінено дах, а за рахунок грошей, зекономлених на вентиляції спортзалу, вдалось ще й відремонтувати приміщення харчоблоку їдальні та вхідну групу до будівлі.


Віталій Бунечко у супроводі своєї заступниці Віри Рогової, голови Семенівської ОТГ Наталі Семенюк, начальника відділу освіти ОТГ Людмили Колесник та директора школи подивились цей відремонтований харчоблок, завітали на урок до першачків та оглянули приміщення дошкільного закладу, який розташований тут же, у будівлі школи.


Будівля зведена у 1987 році була розрахована на 350 учнів, але донедавна тут вчилось їх лише 90. Цьогоріч до школи в Хажині пішли вже 113 дітей, а до дитсадка – 40. Але, якщо в шкільних класах вже вчились учні, то в дитсадку вихованців поки що не було. Тому що харчоблок у школі поки що не запрацював, хоча на тарілки для їдальні з батьків дітей вже зібрали гроші.


Саме за ці гроші і запитали батьки у заступниці голови ОДА, яка після оглядин приміщення сміливо «пішла в люди». Як запитали і про те, чому безкоштовне харчування отримують лише діти пільгових категорій, а не всі учні 1-4 класів, як це, наприклад, є в місті. Та висока чиновниця відразу переклала ці питання на місцеву владу, і вже голова ОТГ мусила на них відповідати.


Рішення про безкоштовне харчування пільговиків всіх класів з 1 по 11 прийняли депутати сільської ради, але, за умови звернень батьків, зможуть знову повернутись до розгляду цього питання. А щодо тарілок, то сільська рада планує закупити їх за кошти свого бюджету, всі однакові і гарні, але зробити це можна лише дотримуючись тендерних процедур, які можуть тривати місяцями. Саме тому і попросили в батьків допомоги, щоб швидше відкрити їдальню.


Більше питань люди задавати не стали, і просто чекали, коли вже поїдуть всі ці високі гості, і життя в селі та школі увійде у звичне русло. А деякі зауважували, що якби не було виборів, то, напевно б, нічого і не ремонтували.

 hazhin1

hazhin2

hazhin3

hazhin4

hazhin5

hazhin6

hazhin7

hazhin8

hazhin9

hazhin10

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.