На засіданні Бердичівської районної виборчої комісії виявили перебіжчика — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

На засіданні Бердичівської районної виборчої комісії виявили перебіжчика

А якщо точніше сказати, то виявили жінку, яка подала свої документи на члена селищної виборчої комісії у Червоному відразу від двох партій «Європейська солідарність» та «За майбутнє». За законом, при виявленні такого порушення виборча комісія має звернутись до суб’єктів подання для уточнень, що й зробила голова районної виборчої комісії Анастасія Дубінська. Але про все по порядку.

 


Чергове засідання районної виборчої комісії відбулось вчора по обіді. На ньому були присутні 10 членів комісії, що забезпечило кворум, необхідний для її правомочності. Крім того, на засіданні додалась ще одна членкиня, яка не мала змоги бути на першому засіданні, тому вона лише тепер оголосила текст присяги та включилась в роботу колективу.

 


Також на засіданні були присутні представники партій, які беруть участь у виборах, зокрема, від «Слуги народу», «Голосу», «Європейської солідарності» та «Батьківщини». Представники інших, досить екзотичних партій (наприклад, «Самоврядна українська держава») на засіданні не були присутні або ж уміло маскувались. Адже такі технічні партії, які піднімають з небуття лише перед виборами, зазвичай діють «під крилом» більш потужних гравців. Так, наприклад, на цьому ж засіданні прозвучало, що партії «Батьківщина» і «Наш край» модеруються з одного штабу.


Оскільки для роботи у селищних виборчих комісіях Гришківців та Ружина подали більше кандидатур, ніж потрібно, тому на засіданні було проведено жеребкування. «За бортом» залишились два кандидати в Гришковецьку СВК та чотири в Ружинську. А після короткої перерви було проведено також визначення керівного складу всіх сільських і селищних виборчих комісій Великого Бердичівського району. Повний список членів комісій буде опубліковано згодом.

RVK1

RVK2

RVK3

RVK4

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.