Бердичівська районна територіальна виборча комісія прийняла сьогодні 2 питання порядку денного — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Бердичівська районна територіальна виборча комісія прийняла сьогодні 2 питання порядку денного

На 9-ту годину ранку в малій залі Бердичівської райдержадміністрації відбулося засідання Бердичівської районної територіальної виборчої комісії. Варто зазначити, що дана комісія демонструє досить активну роботу, часто збираючись на засідання, аби вирішити поточні питання та прийняті відповідні рішення. Як приклад, таке засідання відбулося сьогодні, а наступне вже заплановане на вівторок, 25 серпня, тому робота і справді кипить.

Порядок денний сьогоднішнього ж засідання складався лише з двох питань, але важливих, і кворуму з членів комісії вистачило для їх розгляду. Голова комісії Анастасія Дубінська спочатку зазначила, що варто обрати на засідання секретаря комісії і запропонувала кандидатуру Світлани Харламової, з чим погодилися присутні, проголосувавши «за», і перейшли до порядку денного.


Найперше це стосувалося змін у складі Бердичівської районної виборчої комісії і прийняття присяги новими її членами. Вчора на сайті ЦВК було оприлюднено Постанову №183 від 18.08.2020 р. про зміни в складі ТВК, додатком до цієї постанови Бердичівська районна територіальна виборча комісія приймає 2 нових членів. Тобто припинено достроково повноваження члена комісії Єрьоменка Максима Ігоровича 2000 р.н. від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УСПІШНА КРАЇНА» та включено до складу комісії Кравченко Олену Іванівну 1964 р.н. від місцевої організації цієї ж партії.

Також припинено достроково повноваження Ткачук Світлани Анатоліївни 1989 р.н. від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СОЦІАЛІСТИЧНА ПАРТІЯ ОЛЕКСАНДРА МОРОЗА» та включено до складу комісії Кіпчук Галину Вікторівну 1985 р.н. від місцевої організації цієї ж партії. Нові члени комісії зачитали присяги та приступили до виконання своїх обов’язків.


Наступним і завершальним питанням засідання стало прийняття подань від організацій політичних партій щодо кандидатур для обов’язкового включення та включення шляхом жеребкування до складу селищних та сільських територіальних виборчих комісій. До опівночі четверга, адже це був крайній термін, комісія приймала подання від політичних партій. Їхню кількість від кожної партії було зачитано головою комісії, зауважень від присутніх не надійшло, тому списком усі ці подання були підтримані.


До Бердичівського району входить всього 8 ТВК: Гришковецька, Швайківська, Краснопільська, Райогородоцька, Семенівська, Андрушівська, Вчорайшенська та Ружинська. Їх буде створено 25 серпня і шляхом до них включатимуть членів комісій, аби люди працювали, бо сільські комісії, як було зазначено, мають багато повноважень: виготовлення бюлетенів, приймають подання на сільських та селищних голів тощо.


Насамкінець присутні вирішили питання проведення наступного засідання, обговорили деталі графіку чергувань та деякі організаційні моменти, які стали неофіційною частиною засідання, так як порядок денний був вичерпаний.

raikom 1

raikom 2

raikom 3

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.