У «Слуги народу» поки що дві кандидатури на посаду мера Бердичева — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

У «Слуги народу» поки що дві кандидатури на посаду мера Бердичева

Про це журналістам розповів начальник обласного виборчого штабу партії «Слуга народу» Олександр Дмитрук.


На пряме запитання про кандидатуру, яку партія планує виставляти на місцевих виборах на посаду міського голови Бердичева, він сказав, що в штабі розглядаються дві кандидатури, але місцеві бердичівські активісти партії наполягають лише на одній – Богдан Коляда.


Поки що йдуть перемовини та підготовча робота до висунення кандидатур не тільки на міських голів, а й на голів ОТГ та депутатів всіх рівнів місцевого самоврядування (обласних, міських, селищних та сільських в об’єднаних громадах). Хоча ще й до цього часу невідомо, чи будуть на цих виборах обирати депутатів до районних рад нових, збільшених районів. Як сказав Олександр Дмитрук, якби в Конституції України не було прямого згадування про районні ради, то їх точно вже б не обирали, бо фактично їм немає що вирішувати.


І взагалі, Олександр Володимирович висловив своє негативне відношення до результатів створення ОТГ на Житомирщині. Він вважає, що краще було б, щоб ОТГ були б з розміром колишніх районів, а то постворювали багато маленьких та фінансово мало спроможних громад, тим самим знівелювавши позитив від адмінреформи.


На питання про оптимізацію шкіл партійний очільник відповів, що обкладати пінопластом старі будівлі шкіл не найкращий варіант їх оновлення. На його думку, варто було б збудувати в районі, чи хоча б в ОТГ одну, але повністю нову школу, за новими світовими, а не колишніми радянськими стандартами.


А на питання: «Чи вірити Ви в те, що місто Бердичів і Бердичівський район колись подружаться?», сказав, що прості люди, які живуть у районі та місті, ніколи і не сварились, щоб колись починати дружити. Для тисяч сімей і місто, і села району є однаково рідними. А в Іванківцях, наприклад, останнім часом сформувалась тенденція, що люди з міста, і не тільки з Бердичева, переїжджають на постійне проживання в село.


Також Олександр Дмитрук розповів, що він багато їздив по інших країнах і європейських, і азіатських, знайомився з їх досвідом, економікою і культурою, і багато позитивного з цього досвіду планує втілити у життя Житомирщини і Бердичівщини. Так, наприклад, в уряді Баварії всього 4 міністри і зовсім мало клерків, а живуть там значно заможніше ніж у нас, де чиновники облдержадміністрації займають кілька багатоповерхових будівель.


Саме тому Олександр Володимирович і прийшов до партії «Слуга народу», бо побачив тут людей, які теж прагнуть багато чого змінити в Україні. До партій, з якими, можливо, буде співпрацювати «Слуга народу» після виборів він відніс партії «Солідарність», «Пропозиція», «Наш край», і заявив, що з партією ОПЗЖ навряд чи така співпраця буде можливою.


Вже на початку вересня буде остаточно сформовано команди кандидатів від партії до місцевих рад всіх рівнів, і тоді ж відбудеться їх офіційне представлення.

Dmitryk1

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.