Бердичів відвідав один з найкращих журналістів України Сергій Рахманін — РІО Бердичів

Середа, 12 Трв

  • Ада Роговцева

Бердичів відвідав один з найкращих журналістів України Сергій Рахманін

На жаль, про цю подію не було оголошень для широкого загалу, а так хотілося б поспілкуватись з метром вітчизняної політичної журналістики, провідним автором газети «Дзеркало тижня», а нині народним депутатом від партії «Голос».Поки що вдалось знайти лише короткий прес-реліз цього візиту, який нижче публікуємо, але можливо, надалі розповімо детальніше про що саме спілкувались з гостем бердичівляни.

«В Бердичів завітав голова фракції «Голос» у Верховній раді, відомий політичний журналіст Сергій Рахманін з метою встановлення контактів з регіональними організаціями. Також для того, щоб поспілкуватись з місцевим активом, з`ясувати які є нагальні проблеми у осередків і у громад перед місцевими виборами. Не секрет, що партія «Голос» збирається брати активну участь у виборах, зокрема на Житомирщині і в Бердичеві. Сергій Рахманін познайомився з Юлією Лефтер – секретарем Бердичівської міської ради, в бесіді з`ясували, що мають спільні ідеологічні цінності, на багато процесів мають однакові погляди, відстоюють одні засади, познайомився також з іншими активними людьми, які мають свій авторитет в місті. Наша ціль об`єднати таких людей, допомогти їм закріпитися в місцевих радах, для того щоб допомогти в розвитку місцевого самоврядування.
У «Голоса» є плани - зробити життя людей трохи кращим в Україні в цілому, а також це стосується кожного конкретного регіону. В кожному конкретному місті і громаді є свої болючі проблеми, відповідно ми шукаємо однодумців, таких людей, які спираючись на підтримку «Голосу» зможуть реалізувати свої плани в конкретній громаді.

Прес-служба
політичної партії «Голос»

фото1

фото2

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.