Два бердичівських депутати вийшли із фракції «Самопоміч» — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Два бердичівських депутати вийшли із фракції «Самопоміч»

Одразу двох депутатів втратила одна із політичних фракцій у Бердичеві, котра ще кілька років тому користувалася популярністю серед бажаючих влитися у політику.

Завдяки підходу до роботи, креативним ідеям, активним зібранням та заходам «Об'єднання «Самопоміч» збирало прихильників нових ідей, реформ, досвіду інших міст тощо.


Проте в силу багатьох обставин команда даної фракції почала розпадатися. А до її складу спочатку входило 5 депутатів: Юлія Лефтер, Артем Кашпірук, Тетяна Домбровська, Юрій Яремчук та Володимир Сенча. Юлія Лефтер згодом зайняла посаду секретаря міської ради, отримавши нові обов’язки, відповідальність тощо, а тому активна раніше діяльність фракції припинилася. Як стверджують деякі джерела, на майбутні вибори вона йтиме у складі іншої політичної партії.


Крім того, непорозуміння між собою та неможливість дійти до спільного вирішення питань чи проблем через різні політичні погляди призвели до виключення зі складу фракції Володимира Сенчі, який став позафракційним депутатом.


А ще два депутати про вихід із «Об'єднання «Самопоміч» оголосили на черговій сесії Бердичівської міської ради, що проходила у четвер, 16 липня. І таку заяву Тетяна Домбровська та Артем Кашпірук зробили на початку засідання. А напередодні вони написали відповідні заяви. До якої із політичних партій вони планують увійти на майбутніх виборах і чи точно братимуть у них участь, поки невідомо.

samopomich

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.