Проблему з небезпечною недобудовою у Бердичеві вирішуватимуть в адміністративному полі — РІО Бердичів

Середа, 5 Серпня

  • Бердичівський Базар

Проблему з небезпечною недобудовою у Бердичеві вирішуватимуть в адміністративному полі

Перейти до такого способу вирішення проблеми з розваленою недобудовою у центрі міста по вулиці Європейській, за приміщенням ДЮСШ ім. О. Лонського, було вирішено на засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради, що проходило у понеділок, 13 липня. Адже попри всі домовленості та офіційне рішення передати цей спортивний комплекс, точніше те, що від нього не те, щоб залишилось, а що починало будуватися багато років тому, у територіальну власність Бердичева, зрушень у цьому процесі немає.

А все тому, що директор медичного коледжу, на балансі якого і знаходиться дана недобудова, відмовляється підписувати акт передачі об’єкту. Років з 10 тому місто надало цю ділянку коледжу для будівництва спортивного залу, але за цей час там наявний лише фундамент, кілька розмальованих стін та цегла, що валяється навкруги, хащі з бур’янів і сміття. Оскільки роками роботи не проводилися ніякі, міська влада Бердичева і виявила бажання звести тут спортивний комплекс, в якому б діти могли б займатися спортом у різних гуртках та секціях, тренуватися і готуватися до змагань, чемпіонатів різних рівнів.


Без підписаного акту передачі об’єкту міська влада не може приступити до втілення задуманого, адже недобудова по факту не є власністю міста і виготовлення для початку проектно-кошторисної документації, щоб мати уявлення про вартість такого спорткомплексу тощо, наразі неможливе. В свою чергу, на нещодавній сесії обласної ради цей об’єкт за ініціативи одного із бердичівських депутатів пропонували повернути у власність обласної ради, якій і підпорядковується медичний коледж. Аргументами цього виступало і те, що міська влада не змогла за 2 роки зрушити процес будівництва з мертвої точки, а обласна рада зробить це швидше, і те, що у зведеному містом спортивному комплексі не зможуть займатися студенти медичного коледжу, для яких і планували десяток років тому будувати спортзал.


Однак рішенням на сесії обласної ради така пропозиція не була підтримана, а міський голова Бердичева зазначив, що пора переходити вже до більш активних дій, в адміністративному полі. Себто потрібно накладати штрафи на директора медичного коледжу за порушення правил благоустрою території, на якій існує ця недобудова, котра поки що знаходиться на балансі навчального закладу. Поштовхом до цього стали постійні зібрання на об’єкті дітей та молоді, які розпивають тут алкоголь, курять, вживаються наркотики. Підтвердженням є зроблені фото, на яких видно гори сміття, шприци з голками, пляшки та інший мотлох. І такі компанії налічують і не один десяток осіб, постійні крики, сміх, музика і не тільки, що заважає людям, котрі живуть поруч. Працівники ювенальної превенції навідуються часто сюди, проводять профілактичні заходи, викликають у відділення батьків, які несуть відповідальність за своїх дітей, але все це продовжується й далі.


Нещодавно, як зазначив один із членів виконавчого комітету, тут сталася пожежа, щоправда вона не перша за рахунком, і довелося людям вибігати з домівок та гасити палаючий вагончик, щоб вогонь не перекинувся на будинки. Охорони тут ніякої немає, контролю, відповідно, теж, тому підлітки роблять все, що хочуть, і виходить, що ця недобудова є вкрай небезпечною.


Міський голова на засіданні виконкому наголосив, що чекати нема як, адже поряд і ДЮСШ, і жіночий монастир, а тому хтозна, що може статися і чи вдасться наступного разу загасити виниклу пожежу. Тим більше, що після виборів зміниться склад обласної ради і невідомо, яка кількість представників з Бердичева там буде і чи зможуть вони відстоювати право власності на цю недобудову у міста або ж чи не буде вона продана на аукціоні зі зміною цільового призначення.


Для початку, як вирішено і підтримано членами виконавчого комітету, має бути відповідне реагування з боку поліції у плані адміністративного протоколу про порушення правил благоустрою. Крім того, міський голова направить ряд звернень із підписами у різні інстанції, в тому числі і міністерства, з метою підтримки ініціативи перетворення містом недобудови в потрібний для дітей і молоді спортивний об’єкт.

nedobudova m14

nedobudova m13

nedobudova m12

nedobudova m11

nedobudova m10

nedobudova m9

nedobudova m8

nedobudova m7

nedobudova m6

nedobudova m5

nedobudova m4

nedobudova m3

nedobudova m2

nedobudova m1

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.