Бердичівський відремонтований ЦНАП працюватиме у тестовому режимі — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Бердичівський відремонтований ЦНАП працюватиме у тестовому режимі

Про це говорили на скликаному в актовій залі міської ради засіданні виконавчого комітету. Серед 22 питань порядку денного якраз і було те, що стосувалося початку роботи Центру адміністративних послуг після проведених ремонтних робіт.

Нагадаємо, що масштабне оновлення ЦНАПу, яке передбачало звільнення на першому поверсі кабінетів, де знаходилися робочі місця заступників міського голови, працівників відділу архітектури тощо, і розміщення на всьому поверсі даного центру адмінпослуг, розпочалося ще наприкінці зими. Протягом карантину будівельники проводили усі необхідні роботи з оздоблення стін, підлоги та стелі, замінили електричні комунікації, системи опалення та кондиціювання. Крім того було встановлено нові двері та оновлено санвузли.


Тут, у цьому просторому великому приміщенні заплановано надання великої кількості адмінпослуг, включаючи і тих, що стосуються управління праці і соціального захисту, РАЦСу, пенсійного фонду, а також центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.


На даний момент усі необхідні ремонті роботи виконано, але поки що немає відповідного обладнання, яке повинно бути встановлене відповідно до міжнародної програми U-lead. Таке обладнання, до якого входять комп’ютери та меблі, одночасно після проведеного тендеру мали встановити у 10 містах, включаючи і Бердичів, але у зв’язку з карантином не всі заявлені ЦНАПи встигли зробити ремонти, тому й доводиться чекати.


Саме тому, щоб не втрачати час і розпочати надавати адміністративні послуги населенню міста вже зараз, міська влада вирішила запустити роботу ЦНАПу у тестовому режимі. Аргументом також стало і те, що незрозуміло, скільки доведеться чекати, а нинішній варіант роботи викликає певні незручності.
Така думка була позитивно підтримана членами виконавчого комітету, а сам міський голова зазначив, що коли обладнання буде закуплене і встановлення, ЦНАП відкриють ще раз, вже урочисто, як належить. Таким чином відкриттів буде два, як свого часу було із Центром Жінки, але це, за словами Василя Мазура, лише формальності.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.