Ремонт приміщень ЦНАПу в Бердичеві завершено, але відкриття відкладається до осені — РІО Бердичів

Середа, 5 Серпня

  • Бердичівський Базар

Ремонт приміщень ЦНАПу в Бердичеві завершено, але відкриття відкладається до осені

Про це сьогодні розповів на засіданні депутатської комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства перший заступник міського голови Роман Левицький.

І не тільки розповів, але й показав депутатам результати масштабного ремонту, який від зими проходив на першому поверсі будівлі міськвиконкому. Тут повністю замінено оздоблення стін, підлоги, стелі, електричні комунікації, системи опалення та кондиціювання, а також встановлено нові двері та сантехнічні прилади.

Проектом передбачено, що в оновленому центрі надання адміністративних послуг їх «асортимент» буде значно розширено. На додачу до тих послуг, які вже були, тут будуть приймати людей і спеціалісти з управління праці і соціального захисту, і РАЦСу, і пенсійного фонду, і центру соціальних служб для молоді. Пропонували навіть приєднатись до спільного простору і абонвідділам «газконтори» та РЕМу, але ті відмовились від співпраці.


Але дата офіційного відкриття ЦНАПу на сьогодні, на жаль, не визначена, адже тепер це залежить не від міста, а від міжнародної програми U-lead, яка пообіцяла поставити Бердичеву та ще 9 містам України меблі та комп’ютерне обладнання в рамках європейського гранту з підтримки децентралізації. Плановій реалізації проекту завадив карантин, в деяких містах ремонти ще далекі до завершення, а міжнародні організації хочуть оголошувати тендер для придбання обладнання одночасно для всіх ЦНАПів, щоб здешевити його, тому й будуть чекати закінчення всіх ремонтів.


Хоча є надія на те, що Роману Всеволодовичу вдасться домовитись з кураторами проекту, щоб для Бердичева зробили виняток, і розпочали закупівлю меблів та обладнання раніше. Але й цей час не буде втрачено даремно, адже для роботи в новому центрі потрібно пройти перенавчання та підготовку майже всім його співробітникам.


Екскурсія для депутатів не була просто ознайомчою, адже відразу після неї вони розглянули та підтримали на комісії три нових проекти рішення, які саме й направлені на пришвидшення початку роботи ЦНАПу. Це рішення про Положення та концепцію роботи центру, з проектами яких на комісії виступав директор ЦНАПу Михайло Подолян.


На комісії розглядались й інші проекти рішень міської ради, про які розповімо у наступних публікаціях.

cnap1

cnap2  cnap3

cnap4

cnap5

cnap6

cnap7

cnap8

cnap9

 

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.