У Бердичівській районній раді сьогодні відбулася сесія — РІО Бердичів

У Бердичівській районній раді сьогодні відбулася сесія

29 квіт. 2020 Прес-служба Бердичівської районної ради

29 квітня відбулося засідання тридцять восьмої сесії районної ради, яка була скликана за пропозицією голови Бердичівської районної державної адміністрації відповідно до ч.7 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Відкрив і провів сесію голова районної ради Максим Самчик. У роботі сесії взяли участь 18 депутатів, голова райдержадміністрації Людмила Димидюк, заступник голови райдержадміністрації Катерина Вислоцька.
На пленарному засіданні було розглянуте одне питання про внесення змін до районного бюджету Бердичівського району на 2020 рік.


У зв’язку з недостатністю коштів на виплату заробітної плати працівникам КНП «Бердичівська районна стоматологічна поліклініка», передбачених Національною службою здоров'я України, введенням карантинних заходів в зв’язку з пандемією коронавірусу, під час яких заборонено надання стоматологічної допомоги населенню (окрім невідкладної та ургентної) введення платних стоматологічних послуг в даний період стало неможливим, тому для забезпечення виплати заробітної плати, проведення остаточних розрахунків зі звільненими працівникам даного комунального некомерційного підприємства виникла необхідність у виділенні коштів з районного бюджету за рахунок перерозподілу коштів з інших статей видатків.


Заслухавши інформацію начальника відділу фінансів Тетяни Войцахівської по даному питанню, депутати одноголосно підтримали внесення змін до районного бюджету Бердичівського району на 2020 рік.

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.