Ремонт в будівлі Бердичівської міської ради набирає обертів — РІО Бердичів

Вівторок, 3 Серпня

Ремонт в будівлі Бердичівської міської ради набирає обертів

17 квіт. 2020 Олександр Доманський

Незважаючи на карантин, будівельні роботи з реконструкції першого поверху будівлі міської ради не припиняється ні на хвилину. Про перспективи використання цих приміщень сьогодні міський голова розповів членам виконкому та журналістам.

Після ремонту на першому поверсі розміститься оновлений центр надання адміністративних послуг громадянам, перелік яких суттєво збільшиться. Так, тут будуть приймати спеціалісти з управління соціального захисту населення, тобто з усіх видів допомог, пільг і субсидій тепер потрібно буде звертатись саме до міськвиконкому. Також тут можна буде виготовити новий паспорт та провести багато інших реєстраційних дій.


Для відвідувачів ЦНАПу буде передбачено чимало зручностей. Це вже відома електронна черга, дитячий куточок, сучасні туалети, в тому числі і для людей з особливими потребами. Спеціалісти будуть сидіти не в окремих кабінетах, а в одній великій залі, в яку нині перетворюють центральну частину першого поверху.


Завдяки співпраці з міжнародним проектом, місто отримає комп’ютери та інше обладнання, необхідне для успішного функціонування центру. За словами міського голови, навіть міжнародні експерти у захваті від планів Бердичева щодо оновлення ЦНАПУ на площі у майже тисячу квадратних метрів, адже до цього вони зазвичай допомагали маленьким громадам облаштувати невеличкі подібні офіси.


Також міський голова запросив членів виконкому долучатися до цього амбітного проекту та надавати як свої пропозиції, так і практичну допомогу для прискорення ремонту. Василь Костянтинович прямо не відповів на моє запитання, чи буде завершено ремонт до Дня Бердичева, але присутні зрозуміли, що буде, тільки невідомо, на яку саме дату призначать це головне свято міста і його мера.


Щодо будівлі, яка розташована поруч з міськвиконкомом (колишня богадільня єврейської лікарні, а потім - приміщення санстанції), теж поки що ситуація невизначена. Хоча міська влада зверталась до обласної, щоб їй передали цю будівлю, але поки що порозуміння не знайшли.


За головним задумом міської влади, на першому поверсі планується максимально зосередити необхідні для людей служби, щоб іншими поверхами їм не доводилось блукати, шукаючи тих чи інших спеціалістів. А навіть якщо й буде потреба щось вирішувати з тими, кого немає на першому поверсі, тут буде обладнано так звану «переговорну кімнату», до якої чиновник буде спускатись з горішніх поверхів.


Колись таку думку я викладав у своїй статті ще десять років тому і приємно, що подібні думки тепер вже втілюються в життя.

vikonkom remont1

vikonkom remont2

vikonkom remont3

vikonkom remont4

vikonkom remont5

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.