Опозиційні депутати і чиновники Бердичівської міської ради об’єдналися у спільному бажанні — РІО Бердичів

П'ятниця, 5 Червня

  • Бердичівський Базар

Опозиційні депутати і чиновники Бердичівської міської ради об’єдналися у спільному бажанні

Причому дуже сильному бажанні - нарешті зустрітися з народним обранцем Богданом Кицаком. Варто зазначити, що виникло воно у міських представників політичних партій не зараз, а ще набагато раніше.

На сесіях міської ради та й навіть на засіданнях виконавчого комітету безліч разів наголошувалося на тому, що народний депутат України Богдан Кицак, який переміг по виборчому округу №63, за час свого депутатства ні разу не зустрічався з представниками міської влади і депутатського корпусу задля спілкування, обговорення тих чи інших проблем, зокрема у місті Бердичеві, і шляхів їх вирішення, співпраці тощо.


Та цього разу на засіданні позачергової сесії міської ради, скликаній задля вирішення нагальних питань, на якомога швидшій зустрічі наполягали представники ВО «Батьківщина» і навіть сам міський голова, а решта присутніх таку пропозицію підтримали. І почалося це з виступу Володимира Пономарчука, який запропонував направити лист-звернення до народного депутата з вимогами, що стосуються долі земель сільськогосподарського призначення, і проханням підтримати простих селян та власників земель, фермерів та аграріїв. Після чого естафету підхопив ще один представник ВО «Батьківщина» Валерій Шелепа, виступивши з заявою про те, що варто організувати все-таки зустріч, аби задати питання, обговорити проблеми, виказати невдоволення, якщо такі є.


Причиною такого бажання стали ще й надіслані від Богдана Кицака листи-звернення до міського голови, депутатів, членів виконавчого комітету з вимогою накласти мораторій на тарифи. І хоч Василь Мазур та дехто з політичних фракцій відповіді з роз’ясненнями на такі листи давали, очевидно, це питання й досі відкрите. Адже народний депутат особисто не приходив на сесії чи виконкоми, а все проводиться у формі так званої «переписки», тобто запитів, листів звернень і відповідей на них.


Міський голова присутнім депутатам навіть зазначив, що з початку цього року до міської ради надійшло таких запитів від народного обранця аж 33 штуки. І надходять вони вже і до управлінь та відділів, а працівники цих управлінь та відділів тільки й тим і займаються, що ознайомлюються з такими листами і готують відповіді згідно чинного законодавства. Тому, як було сказано, «з Інтернету треба виходити і переходити у площину живого спілкування».


Як результат, присутні на сесії депутати одноголосно вирішили щодо звернення на рахунок земельного питання спочатку ознайомитися, можливо, внести якісь поправки, сформулювати все правильно і в понеділок відправити. А от щодо зустрічі з народним депутатом, то тут додали, що потрібно обов’язково встановити часові межі, тобто зустріч ця має відбутися найближчим часом. Тому секретаріату міської ради дали завдання підготувати таке звернення від імені депутатів на ім’я Богдана Кицака і надіслати йому. А чи відбудеться ця зустріч і яку відповідь на це звернення дасть народний депутат, стане відомо дуже скоро.

zustrich Kitsak1

zustrich Kitsak3

zustrich Kitsak4

zustrich Kitsak5

 

super cina

 

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.