Фахівці та активісти Гришковецької ОТГ сіли за шкільні парти — РІО Бердичів

Понеділок, 25 Трв

  • Бердичівський Базар

Фахівці та активісти Гришковецької ОТГ сіли за шкільні парти

У вівторок фахівці Житомирського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» відвідали перше засідання робочої групи з розробки стратегії розвитку Гришковецької ОТГ до 2027 року. Василь Невмержицький, керівник офісу вручив голові громади «Посібник керівника» розроблений експертами Програми.


«У нас є стислі терміни для розробки стратегії - всього шість місяців. Тому працювати доведеться швидко та злагоджено. Цей документ стане механізмом розвитку територій громади, який допоможе активізувати мешканців», - поділився Василь Невмержицький.
Консультаційний супровід процесу розробки надаватиме радник із регіонального розвитку Житомирського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» Сергій Яцик. Методика розробки стратегії розвитку передбачає чотири засідання робочої групи під час яких буде напрацьовано соціально-економічний аналіз громади, проведено опитування мешканців та підприємців громади, підготовлено стратегічні цілі та технічні завдання.

Також відбудеться збір проєктів для реалізації технічних завдань стратегії.

«Нашою метою є створення дієвого механізму розвитку громади. Тому важливо залучити максимальну кількість місцевих мешканців до цього процесу. Їх ідеї дозволять розширити бачення працівників сільської ради та експертів», - розповідає Сергій Яцик, радник із регіонального розвитку Житомирського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою».


На наступне засідання робоча група вже має розробити соціально-економічний аналіз та провести опитування мешканців та підприємців.


«Сьогодні ми розпочинаємо важливу роботу. Ми отримали перші завдання та маємо якнайкраще їх виконати. Реформа місцевого самоврядування дала нам можливість самостійно розв'язувати свої проблеми, а стратегія розвитку допоможе на це зробити із максимальною користю», - наголосила Ірена Лісова, Гришковецька селищна голова.


Нагадаємо, що у 2020 році Житомирський регіональний офіс Програми «U-LEAD з Європою» надаватиме консультативну та методичну підтримку у розробці стратегій розвитку Вчорайшенській та Гришковецькій ОТГ.

 

Від редактора: в мене особисто дуже скептичне відношення до діяльності так званого офісу реформ, дуже багато часу часом приходиться витрачати на їх трактування очевидних речей. В середині будь-якого колективу є зазвичай більше розуміння внутрішніх процесів та пропозицій по їх розвитку, але наша ментальність не дозволяє слухати своїх, зате з трепетом відноситься до буцім то розумних порад зверху. Дуже хочеться, щоб саме в цьому процесі було не так.

parta2

parta3

parta4

parta5

parta6

parta7

parta8

super cina


 

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.