Народний депутат з Бердичева Богдан Кицак ошелешив депутатів обласної ради — РІО Бердичів

Понеділок, 18 Жовтня

Народний депутат з Бердичева Богдан Кицак ошелешив депутатів обласної ради

08 жовт. 2019 Олександр Доманський

«Мораторій на продаж землі буде знято, яке б звернення ви тут не прийняли», - сказав він на позачерговій сесії Житомирської обласної ради, яка відбулась сьогодні вранці.

А сесію то й збирали для того, щоб розглянути три політичні (чи заполітизовані) питання: прийняття звернення до Верховної Ради України щодо відтермінування зняття мораторію до 2025 року; прийняття звернення до Президента та Верховної Ради про недопущення застосування формули Штайнмайєра; та звернення до Президента щодо ветування законів про касові апарати.


І якщо на прийняття двох останніх звернень депутатських голосів не вистачило, то за мораторій на відкриття ринку землі вони проголосували переважною більшістю. І саме тоді Богдан Кицак сказав фразу, винесену в перший абзац замітки. Також він дорікнув обласним депутатам, що їх «архаїчне мислення (з земельних питань – ред.) вбиває наповал».


Після цього він почув і крики «ганьба» (можливо, вперше у своїй політичній кар’єрі – ред.), дорікання про молодість та про порушення регламенту, але все ж не стушувався, а спокійно і виважено довів до депутатів те, що хотів.
А саме те, що Верховна Рада відхилила урядовий законопроект про відміну мораторію, а фракція партії «Слуга Народу» готує свій, альтернативний законопроект, в якому і буде враховано думки і обласних, і районних депутатів, і простих людей.


У цьому законопроекті передбачається, що купити землю може лише громадянин України, а якщо купити хоче юридична особа, то її кінцевим беніфіціаром теж має бути українець, який до того ж має останні 5 років проживати в Україні. В одних руках можна концентрувати не більше, ніж 20 тисяч гектарів в одній області, місцем реєстрації такої юрособи має бути ОТГ, де знаходиться земля, щоб кошти від користування нею наповнювали місцеві бюджети. І цей законопроект депутат пообіцяв представити і депутатам обласної ради, і всім зацікавленим громадянам.
А на своїй сторінці у «Фейсбук» Богдан Вікторович закликав всіх давати пропозиції до майбутнього закону, які обов’язково будуть розглянуті.


Напевно, з «архаїкою» мислення депутатів і чиновників ще не раз і не два доведеться зіштовхнутись молодому депутату у своїй політичній кар’єрі, і хочеться, щоб йому вистачило і натхнення, і виваженості, і наполегливості, щоб змінити Україну та зробити її дійсно модерновою європейською країною.

kicak.1

kicak.2

kicak.3

 

super cina

 

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.