Едуард Томашевський зірвав плани керівництва Бердичівської районної ради — РІО Бердичів

Понеділок, 25 Трв

  • Бердичівський Базар

Едуард Томашевський зірвав плани керівництва Бердичівської районної ради

Ми вже писали, що напередодні позачергової сесії Бердичівської районної ради її голова зібрав аграріїв району, щоб послухати їх думку щодо запланованого новим урядом скасування мораторію на продаж землі. До цього зібрання вже був підготовлений текст звернення районної ради до президента, уряду і парламенту з вимогою відтермінувати скасування мораторію до 2025 року. 


Напевно, Максим Самчик був впевнений у тому, що на сесії районної ради буде прийнято це звернення, і він його урочисто підпише, відправить по адресатам, і поповнить свій список перемог ще одним пунктиком.

Але на заваді таких планів став колишній голова райдержадміністрації, а нині просто рядовий пенсіонер і рядовий депутат Едуард Томашевський. Зрозумівши, що на сесії присутня мінімальна кількість депутатів, необхідна для кворуму, він просто утримався від голосування за порядок денний сесії. Відразу пояснив, що якщо знімуть питання про звернення, за інші питання порядку готовий голосувати позитивно.


Головуючий теж зрозумів, що крім тих депутатів, кого вже зібрали, більше ніхто швидко не зможе доїхати на сесію, змушений був зняти це питання з обговорення.


До речі, напередодні аграрії гнівно «клеймили» нового президента і уряд за намагання швидко відкрити ринок землі та хотіли пояснень від нашого депутата з цього питання. Максим Самчик обіцяв їм, що на сесію обов’язково запросить якщо не депутата, то когось з його помічників.


І дійсно, на сесії була присутня помічник депутата Катерина Демків, але по-перше - її на сесію ніхто не запрошував, прийшла за власної ініціативою; а по-друге - ніхто вже її ні про що не питав.


А тим часом, в проміжок часу між двома зібраннями в районній раді, 25 вересня уряд таки передав до Верховної Ради законопроект за номером 2178 «Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення», а в піку йому 26 вересня депутати від «Батьківщини» на чолі з Юлією Тимошенко подали альтернативний законопроект за номером 2183 «Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України щодо набуття, відчуження та розпорядження землями сільськогосподарського призначення».


Одним словом, про мораторій, його продовження чи скасування, напевно, доведеться ще чимало писати і нам, і нашим столичним колегам.

sesi6

sesi7

sesi8

sesi9

super cina

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.