Рокіровка в керівництві Бердичівського району – непримиримі противники домовились — РІО Бердичів

Середа, 20 Січня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Рокіровка в керівництві Бердичівського району – непримиримі противники домовились

29 серп. 2019 Олександр Доманський

Напередодні чергової сесії Бердичівської районної ради в ЗМІ та соцмережах підігрівалась цікавість до цієї події. Голова районної ради Софія Томашевська акцентувала на своїй сторінці у «Фейсбуці» важливість засідання для фінансування районної лікарні, натомість її противники анонсували взагалі переворот у раді та позбавлення голови повноважень.

Безпосередньо перед сесією в малій залі адміністрації свої збори зробила фракція політичної партії «Батьківщина» у районній раді, і поки ці збори не закінчились, сесію не відкривали. Тривала інтрига чи відбудеться сесія взагалі, адже вже багато разів так бувало, коли депутати буцімто і є, але на сесію не реєструються, і кворуму в підсумку не знаходять.

Але, ні. З невеликим запізненням, але всі депутати таки увійшли до великої зали та розпочали роботу. 29 депутатів – це більш, ніж достатньо, щоб рішення сесії були правомочними. І вже під час голосування за порядок денний стало зрозумілим, що якогось консенсусу фракції «Солідарність» та «Батьківщина», які жорстко протистояли одна одній вже кілька останніх років, все ж знайшли. Більшістю голосів приймали як внесення традиційних питань до порядку денного, так і заново внесених.

Одним з таких питань і стала заява Софії Томашевської про добровільне складання повноважень голови ради. Незрозумілим було лише питання про звільнення заступника голови Віталія Вишнівського, на якому наполягали 16 депутатів райради. А зрозумілим все стало після репліки Габріела Мкртчяна, який розкрив «секрет Полішенеля» про те, що є домовленість про те, що головою ради оберуть Максима Самчика,а його заступником стане Софія Томашевська.

Саме тому на заваді такому плану став нинішній заступник голови, який не захотів писати заяву на звільнення за власним бажанням (і відповідно, звільняти місце для нинішньої голови). Щоб розв’язати цю проблему, депутатам довелось оголосити таємне голосування про його примусове звільнення.

Проводити голосування довелось вже в іншому приміщенні – малій залі РДА, бо у великій на цей же час була призначена педагогічна конференція, на яку з’їхались багато учнів з сіл району та вчителів (їм легше, бо більшість з них мешкають у місті).

З 29 депутатів Олена Рудик відмовилась від участі у голосуванні, 4 депутата були проти звільнення, а 24 – «за». Відразу після цього прийняли до відома заяву Софії Томашевської про звільнення та розпочали процедуру обрання нового голови. До бюлетеня для голосування внесли кандидатури Максима Самчика та Едуарда Томашевського, колишнього голови РДА. На цьому сесію, на жаль, мені довелось покинути, але міцна більшість не давала ніяких інших варіантів, ніж запланована рокіровка районних посадовців.

Віталій Вишнівський голосно сказав ввічливе «дякую» депутатам та їх поводирям, а вже тихіше зітхнув з полегшенням, що покидає це зміїне гніздо, повне інтриг, наклепів та заздрощів. До речі, ще рік тому він просив депутатів, щоб звільнили його за власним бажанням, тоді в нього були інші, перспективні пропозиції, а зараз доведеться щось шукати.

P.S. На останній прес-конференції новий голова ОДА обмовився, що сьогодні через систему «Ліфт» («фішечка» нової влади) вже подали свої кандидатури на посаду голови Бердичівської РДА десять претендентів. То ж можна лише уявити, які ще інтриги чекатимуть Бердичівський район, якщо затверджена Президентом кандидатура прийдеться «не ко двору» новому тандему керівників районної влади.

Це ще і ще раз доведе, що такої адміністративної одиниці, як Бердичівський район, без міста Бердичева просто непотрібно, адже всі зусилля будь-яких його керівників будуть направлені на суперництво між собою, бо іншої роботи в районі фактично й немає…

samchik1

samchik2

samchik3

samchik4

samchik5

samchik6

samchik7

samchik8

samchik9

super cina

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.