Народний депутат з Бердичева Богдан Кицак спілкувався з виборцями у прямому ефірі — РІО Бердичів

Середа, 26 Лютого

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Народний депутат з Бердичева Богдан Кицак спілкувався з виборцями у прямому ефірі

Пройшло не так багато часу з парламентських виборів і в деяких містах, містечках та селах ще не втихли пристрасті стосовно кандидатів у народні депутати, стосовно тих, кому виборці віддали свої голоси, і тих, хто представлятиме той чи інший округ у Верховній Раді. Та, незважаючи на це, партія-переможець «Слуга народу», як це видно і зі стрічок новин в інтернеті, і з новин по телебаченню, вже активно проходила тижневе навчання майбутніх депутатів державному управлінню, безпеці, обороні, макроекономіці, інфраструктурі, оподаткуванню, аби найближчим часом вони приступили до своїх безпосередніх обов’язків.

Від виборчого округу №63, куди, окрім Бердичева та Бердичівського району входять ще й такі райони, як Ружинський, Андрушівський та Попільнянський, від партії «Слуга народу», нагадаємо ще раз, балотувався вчитель історії Богдан Кицак, який і здобув з великим відривом від інших кандидатів перемогу.

Бердичівлянин також проходив вищевказане навчання у Трускавці, і враженнями від нього вирішив поділитися зі своїми виборцями у режимі онлайн. Заодно це гарна нагода для народного депутата поспілкуватися з людьми у формі питання-відповіді, адже багатьох нині цікавлять плани депутата на політичне майбутнє.


Отож о 9-й ранку трансляція наживо уже відбувалася у соціальній мережі «Фейсбук» завдяки смартфону, перед яким і вмостився зручно Богдан Кицак. Найпершим, з чого почав народний обранець у депутати Верховної Ради, було враження від навчання, тому що люди запитують, і, до речі, в коментарях також цікавилися, які навички були здобуті представниками команди від фракції «Слуга народу» і що нового вони дізналися. Окрім обміну власними знаннями і цінностями, за словами бердичівлянина, пріоритетом було сформувати команду задля спільної роботи, спільної реалізації поставлених завдань і цілей та познайомитися один з одним. Адже, як було зазначено, кожна людина серед 254-х обраних депутатів має свої погляди, розвивалася по-різному, має різне виховання у сім’ї та рівень освіти, а тому неправильно було б міряти усіх під одну лінійку, потрібно зібратися разом, обмінятися думками, зблизитися і зрозуміти, чи є цінності, котрі репрезентує Президент, близькими кожному.

На навчанні, як стверджує Богдан Кицак, надавали інформацію не лише для того, щоб поповнити рівень знань, а сформувати команду, що діятиме як фракція у Верховній Раді, в одне ціле. Аналогію щоправда чоловік провів із автомобілями, починаючи від Жигулів, тобто людей, які не бажають вчитися і поповнювати свій рівень знань, а просто спокійно жити в розміреному повільному темпі, і закінчуючи Мерседесом, тобто тими, хто рухається вперед, в рази швидше. Саме це, запевняє, і потрібно Україні: не топтатися на місці і йти повільними кроками, а рухатися вперед і зрозуміти, яким чином українцям пересісти з Жигулів, як би його не поважали, на Мерседес, над чим і потрібно працювати.


На запитання стовно того, що це за люди зібралися на навчанні і стали народними депутатами, Богдан Кицак зазначив, що усі абсолютно різні, мають різні професії, від фотографа, лікаря, вчителя до менеджерів і до власників бізнесу, проте всіх об’єднує виключно одна спільна ідея – бажання докласти максимально спільних зусиль у процес змін, яких давно чекає Україна. Схожі командні заходи відбуватимуться кожних 3 місяці.


Щодо того, хто були спікери, то майбутній депутат зазначив, що навчали викладачі Київської школи економіки - однієї із бізнес-шкіл, що працює на території України, тому всі виключно були українські спікери, які мають міжнародний досвід, глибокі знання з різних тематик і представляли, яким чином можна реалізовувати зміни галузево по різним секторам.


На навчанні була прив’язка до роботи комітетів, яких буде трішки більше 20-ти у Верховній Раді. Така ініціатива сприймалася в штики і критикувалася, тож депутати сідали за парти і працювали у вигляді семінарської роботи. Але через тиждень думка змінилася на протилежну і всі стверджували, що це класно, це по-новому і це типу тренд навіть для Європи, де партії не займаються так саморозвитком.


Сам Богдан Кицак працюватиме в комітеті інфраструктури, що включає в себе автомобільні дороги, авіа-, річкове, морське та залізничне сполучення та безпеку дорожнього руху, і це є його роботою протягом каденції. Формування місцевих осередків буде піднято і розвиватиметься найближчим часом – кінець вересня, початок жовтня, коли у дію вступить державне фінансування політичних партій. Конкретно для партії «Слуга народу» будуть закладені кошти у державний бюджет, після чого вони виділятимуться для формування і підтримки місцевих осередків зазначеної фракції. Будуть діяти проектні офіси для звернення і подачі прохань до депутатів, а також для розвитку місцевих команд з проведенням тренінгів, навчань і ініціатив щодо розвитку окремих сфер в конкретно взятому регіоні.


Але щоб реалізувати будь-яку державну політику, потрібно провести повний аудит держави, а тому головним пунктом є повний перепис населення, який прив’язаний і до пенсійного забезпечення, і до субсидіювання, що несе велике бюджетне навантаження на українську економіку. Далі йтиме і аудит органів місцевого управління, бо якщо на місцях рішення міністерств буде блокуватися, то змін ніяких ніхто не побачить.
Перед відповідями на поставлені у Фейсбуці питання, Богдан Кицак зупинився ще на хвилюючому багатьох питанні позачергових місцевих виборів восени. За його словами, швидше за все їх не буде, адже правових підстав для цього немає, тому потрібно готуватися до планових у 2020 році.


Найближчим часом у планах народного депутата – здійснити об’їзд населених пунктів всіх районів виборчого округу №63, щоб зібрати найбільш актуальні проблеми, які без державного втручання не можуть бути вирішені. І вже народного депутата запрошують на Андрушівщину, щоб допомогти з ремонтом гуртожитку.
Було питання про капітальний ремонт горезвісної дороги Кременець-Біла Церква-Ржищів і чи може Ружинщина сподіватися на підтримку та сприяння народного депутата, на що прозвучала відповідь, що комітет інфраструктури включає автомобільний напрям, то на проблемі доріг буде поставлений особливий акцент і по цьому напрямку команда працюватиме.


Стосовно міста Бердичева, яке для Богдана Кицака є рідним, найпершою проблемою для вирішення чоловік вбачає топ-проблему якості води. Планується презентувати проект і закладати його у держбюджет для виділення коштів. Проте, як стверджує обранець, всі прекрасно розуміють, що для реалізації цього потрібно знайти відповідних підрядників, а оскільки на території міста і в міській раді абсолютно відсутній аудит кількості водогінних мереж і того, яким чином вони стикуються з іншими комунікаційними мережами, що пролягають під землею, то це питання надзвичайно складне в реалізації. Факт, що потрібно приступати до його вирішення, не відміняється, але є й такі речі, котрі допоможуть у його вирішенні чи знятті напруги з водою: відновлення артезіанських свердловин, облаштування цих територій… Це можна робити паралельно, бо повне і капітальне вирішення проблеми за кілька місяців зробити не можна, а всі хто обіцяють протилежне, просто займаються популізмом.


На подане запитання про принципи відбору кандидатів у місцеві осередки бердичівлянин запевнив, що основними принципами є активність, бажання працювати, наявність ідей і проектів, співпадіння цінностей, відсутність приналежності до партій, котрі себе чимось скомпрометували тощо.
Оскільки напрочуд великої активності серед людей у плані коментарів під час такого онлайн-спілкування не було, а на всі поставлені запитання Богдан Кицак дав відповіді, було висловлено подяку усім та зазначено, що це не остання трансляція і через тиждень буде знову, а тому усі бажаючі можуть долучитися і запитати те, що найбільше цікавить чи хвилює.

kitsak1

 

super cina

 

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.