На що і скільки розподілили кошти субвенцій на сесії міської ради у Бердичеві — РІО Бердичів

Понеділок, 17 Лютого

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

На що і скільки розподілили кошти субвенцій на сесії міської ради у Бердичеві

Сьогодні зранку у міській раді депутати зібралися на засідання позачергової сесії, аби прийняти кілька термінових рішень, пов’язаних з надходженням до Бердичева субвенції. Надходження грошей у свою чергу потребує внесення змін до міського бюджету, адже кошти потрібно якомога швидше освоювати, аби вони не повернулися назад у державний бюджет.

І хоча дехто з депутатів розпочав сесію не з голосування за прийняття порядку денного, а із запитань про доцільність голосування за ці питання та про відношення до субвенції конкретного питання про передачу земельної ділянки у постійне користування МКП «Бердичівкомунсервіс», все ж після пояснення присутні приступили до розгляду.


Про зміни до міського бюджету Бердичева на 2019 рік доповідала перед депутатами начальник фінансового управління Олена Геденач. Було зазначено, що у зв’язку із виділенням місту Бердичеву міжбюджетних трансфертів необхідно внести зміни до дохідної частини бюджету та видаткової. Перш за все, це субвенція на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для сімей загиблих учасників бойових дій на території інших держав у сумі 2 млн. 288 тис. 776 грн. Наступна субвенція – на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для сімей загиблих осіб, а також осіб з інвалідністю І-ІІ групи, яка настала унаслідок поранення контузії, каліцтва чи захворювання, одержаних під час участі в АТО – 2 млн. 863 тис. 166 грн.


Зменшується субвенція на надання пільг та житлових субсидій у сумі 46 млн. 213 тис. 200 грн. у зв’язку з монетизацією субсидій. Крім того, з обласного бюджету виділено іншу субвенцію у сумі 12 тис. грн.. на придбання душової кабіни для гінекологічного відділення Центральної міської лікарні.


Були звернення міської влади до ОТГ Бердичівського району стосовно відшкодування вартості медичних послуг, наданих жителям цих громад, і 2 ОТГ – Райгородоцька та Швайківська – відгукнулися і виділили субвенції у розмірах 50 та 70 тис. грн.
Відповідно до розпорядження Кабміну місту Бердичеву, як ми вже писали на минулому тижні, виділено субвенцію з державного бюджету на здійснення заходів соціально-економічного розвитку окремих територій. Загальна її сума становить 1 млн. 460 тис. грн. і розподілена вона буде наступним чином: 860 тис. грн. буде спрямовано на капітальний ремонт покриття доріжок, тротуарів території парку культури і відпочинку ім. Т. Г. Шевченка і 600 тис. грн. на капітальний ремонт дорожнього покриття вулиці Одеської.


Це кошти загального фонду, а до спеціального фонду надійшла інша субвенція з обласного бюджету у сумі 27 тис. грн., з яких на придбання центрифуги для медичної лабораторії ЦМЛ виділять 12 тис. грн., а на придбання та встановлення дитячого ігрового майданчика біля багатоквартирного житлового будинку по вулиці Шевченка, 36 – 15 тис. грн.


Також Олена Геденач під час свого виступу додала, що у зв’язку із необхідністю фінансування надання послуг з перевезення пільгової категорії громадян автомобільним транспортом збільшено обсяг видатків Управлінню праці і соціального захисту населення Бердичева у розмірі 1 млн. 300 тис. грн. У Центрі комплексної реабілітації дітей з інвалідністю заповнені вакансії і тому виникла необхідність збільшити заробітну плату з нарахуваннями до кінця року у сумі 105 тис. 320 грн.


«Бердичівводоканалу» на відшкодування різниці у тарифах буде виділено 1 млн. 400 тис. грн. На виконання Програми шефської допомоги підрозділам ЗСУ на 2018-2019 роки з міського бюджету Бердичівському об’єднаному військовому комісаріату виділять 100 тис. грн., ще 100 тис. грн. на виконання Комплексної програми профілактики злочинності отримає Бердичівський відділ поліції і 50 тис. грн. – СБУ.


Насамкінець начальник фінансового управління нагадала і про спрямування коштів розпорядникам, які виконуватимуть роботи по реалізації проектів-переможників «Бюджету участі», а це управління освіти і науки та управління ЖКГ, містобудування та архітектури. Нагадаємо, що перемогу здобув проект встановлення спортивного майданчика на території ЗОШ №1 – 1 млн. 500 тис. грн. та придбання і встановлення вуличних сміттєвих урн – 300 тис. грн.


За рахунок перерозподілу призначення збільшено видатки МКАРСУ на електроосвітлення вулиць на суму 1 млн. грн. До бюджету розвитку внесено такі зміни: капітальний ремонт адмінбудинку виконкому – 200 тис. грн., будівництво ДНЗ по вулиці Братів Міхеєвих – 300 тис. грн., виготовлення проектної документації щодо капітального ремонту доріжок, тротуарів території парку культури і відпочинку – 80 тис. грн. Також для реконструкції мереж водопостачання по вулиці Варварівській «Бердичівводоканалу» виділять 480 тис. 750 грн.

subdengi1

subdengi2

subdengi3

subdengi4

subdengi5

super cina

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.