Богдан Кицак від партії «Слуга народа» - переможець в Бердичівському окрузі — РІО Бердичів

Середа, 29 Січня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Богдан Кицак від партії «Слуга народа» - переможець в Бердичівському окрузі

 Говорити про це почали ще близько півночі, коли до ОВК стали надходити перші протоколи з виборчих дільниць, а до штабів кандидатів телефонні дані від спостерігачів. 

А вранці стало остаточно зрозуміло, що вибори в 63 виборчому окрузі виграв молодий бердичівський вчитель історії Богдан Вікторович Кицак.

Станом на восьму годину ранку на сервері ЦВК були результати 66% оброблених протоколів, і згідно з ними Кицак набирає більш ніж 42% голосів, другим у списку Олександр Ревега з 16%, третій – Анатолій Шаповал, у якого 11% голосів.

Окружна виборча комісія в Бердичівському міськвиконкомі зранку ще не закінчила своє розпочате звечора засідання, бо чекали на результати з трьох дільниць Андрушівського району, які відправили назад виправляти помилки в протоколах.

Переможця перегонів теж вдалось побачити зранку втомленого, але щасливого. Богдан Вікторович сподівається, що навряд чи хтось з конкурентів зможе оскаржити результати виборів при такому значному розриві у голосах.

А нам залишається сподіватись, що так як ранкова злива змила сьогодні бруд з бердичівських вулиць, так нові молоді депутати зможуть змити політичний бруд з Верховної Ради України.

P.S. Точні дані з виборчих дільниць міста і району опублікуємо в наступних матеріалах

Bogdan1

Bogdan3

Bogdan4

Bogdan5

super cina

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

anoliya zb 800

rif 800 2020

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.