Слуга народу Богдан Кицак лідирує у виборчій гонці на Бердичівщині — РІО Бердичів

Середа, 29 Січня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Слуга народу Богдан Кицак лідирує у виборчій гонці на Бердичівщині

Хоча поки що лише за результатами протоколів, що дійшли до ОВК, з порівняно маленьких дільниць.

На початку одинадцятої години до будівлі Бердичівського міськвиконкому, в якій розмістилась виборча комісія 63 округу, почали приїздити голови дільничних виборчих комісій разом із секретарями, поліцейськими та коробками з виборчою документацією. Тут їх ще на сходах зустрічали представники штабів кандидатів, а далі вже в приміщенні - члени окружної комісії.

Як завжди, робота комісії в Бердичеві була максимально підготовлена як місцевою владою в особі керуючої справами виконкому Надією Мохно, так і безпосередньо комісією на чолі з дуже досвідченим Олександром Подгорчуком.

Вже після одинадцятої години ночі потік «гінців» з ДВК посилився, але протоколів з великих міських та селищних дільниць ще не було. Першими привезли документи з Мирненської ДВК, де гарно організував роботу її голова Сергій Сукач, так само швидко справились з підрахунком і члени Садківської ДВК, які вже попадали в сьогодні в наші попередні публікації, потім було кілька протоколів з лікарень і навіть однієї ДВК з Ружинського району.

Судячи з минулих виборів, робота окружної виборчої комісії триватиме до ранку, і тоді вже можна буде остаточно назвати переможця, який потрапить в парламент від нашого округу.

Kicak5

Kicak6

Kicak7

Kicak8

Kicak9

 

super cina

 

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

anoliya zb 800

rif 800 2020

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.