В Бердичівській гуманітарній гімназії вибори розпочались рівно о 8.00 — РІО Бердичів

Середа, 29 Січня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

В Бердичівській гуманітарній гімназії вибори розпочались рівно о 8.00

Для цього члени комісії заздалегідь прибули на виборчу дільницю та провели всі необхідні дії для того, щоб вже о восьмій бути готовими приймати виборців.

З самого ранку на дільниці крім членів ДВК були присутні і спостерігачі, які пильно слідкували за всіма процедурами. Так, зранку на дільниці зареєструвались спостерігачі від кандидатів Вишньова і Кицака, від партій «Європейська солідарність», «Голос» і «Опозиційний блок» та ще від кількох маловідомих громадських організацій.

Головою виборчої комісії тут працює досвідчений Георгій Магалецький, і саме він своєчасно оголосив про початок роботи виборчої дільниці. Кілька жителів навколишніх будинків вже чекали біля входу в дільницю, і тому відразу після оголошення прийшли голосувати.

Але першим, хто опустив цього дня бюлетень до виборчої скриньки, став курсант національної академії внутрішніх справ, який вже третю добу знаходився на виборчій дільниці та охороняв сейф з печатками та протоколами.

Старенькій бабусі з вулиці Віталія Дульчика свою допомогу пропонували члени виборчої комісії, але вона сказала, що сама здолає круті сходи, бо йде голосувати за Україну.

Отже, вибори розпочались і про їх перебіг на Бердичівщині та результати читайте в наступних публікаціях.

P.S. Незважаючи на День Тиші та заборону агітувати у День Виборів, деінде  передвиборчі листівки прикрашали стіни будинків.

vibory1

vibory2

vibory3

vibory4

vibory5

vibory6

vibory7

vibory8

vibory9

super cina

 

 

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

anoliya zb 800

rif 800 2020

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.