Кицак Богдан: «Медицина буде працювати для людей, а тарифи стануть справедливими» — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Кицак Богдан: «Медицина буде працювати для людей, а тарифи стануть справедливими»

09 лип. 2019 Власкор

Богдан Кицак – кандидат у народні депутати від президентської партії «Слуга народу» продовжує працювати з людьми. Слухаючи історії звичайних селян та містян, переймаючись їхніми проблемами, він розуміє, що мусить працювати для поліпшення їхнього життя.

Найбільш обговорюється на зустрічах медична реформа, яку, запевняє кандидат, треба переглядати і вдосконалювати, адже поки що вона відірвана від української реальності.


Так, значна кількість нашого регіону населення – сільське. Реформа призвела до того, що прості люди взагалі не можуть отримати нагальної медичної допомоги. Треба пам'ятати, що не все те, що добре в Європі чи Америці, буде доцільним у нас. Кожна реформа має пройти ґрунтовний підготовчий період, а не одразу експериментувати на людях. Є в нас найбільш віддалені села, куди ведуть ґрунтові поямковані дороги (одна проблема одразу оголює іншу). Доки приїде швидка, то хвора людина може віддати Богові душу, а породіллі – розродитися. Оптимізація медустанов призводить до розширення мережі медзакладів у містах, натомість села від цього страждають. Влада ж має подбати про кожного: у селах мають відроджуватися ФАПи, які б нормально обладнувалися, а лікарі повинні бути зацікавлені зарплатою. Команда Богдана Кицака докладе всіх зусиль, аби вдосконалити реформу, спрямувати її на людей.


На кожній зустрічі в Богдана Кицака запитують про тарифи. Богдан дає вичерпну відповідь: «Україна має бути зацікавлена у розвитку та створенні власних енергоресурсів. Газ, який видобувається на нашій території, повинен для населення продаватися за мінімальною ціною. У Конституції чітко написано, що власник надер – український народ. Треба нарешті почати виконувати базовий закон України».


Важливою для людей залишається земельна проблема. Більшість земель зосереджені в руках величезних агрохолдингів, які за низькою ціною орендують ділянки в місцевих жителів на тривалий період. Відтак усі вигоди від користування землею мають великі компанії, а власники землі отримують копійки.


Богдан Кицак разом із партією «Слуга народу» планує узаконити програму державної підтримки фермерів: консультаційна опора, пільговий період для малого і середнього фермерства, вигідні умови кредитування тощо. Жителі обов’язково відчують за спиною сильну державу, яка зацікавлена в їхньому процвітанні.


Кандидат наголошує, що люди повинні розуміти: якість їхнього життя безпосередньо залежить від Кабінету Міністрів та його ефективної і скоординованої роботи. Не може в державі настати лад, коли немає злагодженої роботи між Президентом, Верховною Радою та Кабінетом Міністрів.

Необхідно підтримати Богдана Кицака та партію «Слуга народу», яка має сформувати більшість у Раді та створити дієвий Кабмін. Хочеш реальних змін – дій! Допоможи збудувати справедливу державу, у якій депутати – слуги народу.

super cina

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.