Стало відомо, чий партійний «Голос» в Бердичеві зазвучить найголосніше — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Стало відомо, чий партійний «Голос» в Бердичеві зазвучить найголосніше

 

До останнього часу в Бердичеві не було відомо, хто буде представляти партію «Голос» В’ячеслава Вакарчука у нашому окрузі.  В одній з попередніх публікацій я висловлював припущення про те, що до партії в Бердичеві зможуть увійти чимало співаків і співачок, яких в місті дуже багато. Але останні публікації на сайті ЦВК показали зовсім іншу картину.

Так, 4 липня до центральної виборчої комісії надійшло подання про призначення уповноважених осіб від партії «Голос» у 63 Бердичівському виборчому окрузі. Ними стали директор ТОВ «Галексан» Глейзер Олександр Абрамович та директор ТОВ «Палтерін» Савицький Олег Романович.

 

Всього ж на нашому окрузі зареєстровано поки що 15 уповноважених осіб, повний список яких друкуємо нижче:

Golos1

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

anoliya zb 800

rif800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.