На сесії Бердичівської районної ради Олександр Ревега вручав грамоти та отримував слова подяки — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

На сесії Бердичівської районної ради Олександр Ревега вручав грамоти та отримував слова подяки

На 10 годину ранку сьогодні в актовій залі Бердичівської районної ради зібралися депутати на 31-у сесію 7-го скликання, щоб розглянути важливі питання порядку денного, зокрема, пов’язані з галуззю охорони здоров’я та медичним обслуговуванням населення, і проголосувати за них.

Серед 19 депутатів, сільських та селищних голів, керівників ОТГ, присутнім на сесії був і народний депутат України Олександр Ревега. Він не лише виконав приємну і почесну місію вручення грамот Верховної Ради, а й поділився важливою і приємною новиною стосовно селища Гришківці, трішки розповів, що вдалося вже зробити за роки його депутатської діяльності і що планує ще зробити у майбутньому.


Відійшовши спочатку від офіційної частини, народний депутат подякував усім присутнім у залі та тим, хто працює у Бердичівському районі, за спільну плідну роботу, за те, що разом вдалося реалізувати багато гарних проектів, надати певну допомогу у кожне село, адже місцеві жителі і депутати знають, які у громаді є нагальні проблеми. Також зазначив, що багато чого ще не вдалося зробити з тих чи інших причин і для прикладу навів проблему відсутності світлофору у Гришківцях, якою він займається більше року, проте запевнив, що це питання все ж буде обов’язково вирішене. Адже є певні проблеми, котрі потребують часу і зусиль, щоб реалізувати обіцяне, проте вже є чим гордитися, а це – спільна заслуга і спільна робота, яка не припиняється, а буде продовжуватися.
Привітав Олександр Ревега і голову Гришковецької ОТГ Ірену Лісову та усіх жителів громади, які оперативно зібрали підписи для звернення народному депутату, і на бюджетній комісії в Міністерстві регіонального розвитку прийнято рішення, що повністю сума у 21 млн. грн. буде виділена для закінчення реконструкції і повністю буде закуплене обладнання у Гришковецьку гімназію.


Що ж до офіційної частини, то народний депутат з радістю нагородив грамотою Верховної Ради України директора Скраглівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Олену Франчук, директора Озадівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Валентину Романенко, виконуючого обов’язки старости Великонизгірецького старостинського округу Семенівської сільської ради Анатолія Білика.


Користуючись нагодою, що на сесії були і депутати, з якими співпрацювали протягом 4-х років, слова щирої вдячності народному депутату за підтримку, за допомогу Бердичівському району та за вирішення багатьох важливих питань висловила голова районної ради Софія Томашевська. Керівник району зазначила, що ніхто інший, як депутати, не знають краще, що останні роки Бюджет Бердичівського району не такий міцний і достатній, аби спрямовувати кошти на розвиток територій. Тому, як було сказано, ті кошти і та співпраця, спрямовані на ремонти, оновлення та будівництво об’єктів в районі, є ковтком свіжого повітря, бо за власні кошти район нічого б запланованого за ці роки зробити не зміг би.


Кожен сільський та селищний голова і депутати, за словами Софії Томашевської, зверталися з певною проблемою і вона в міру можливостей була вирішена завдяки народному депутату. У 2015 році більше 3 млн. грн. було спрямовано на заміну котлів надля альтернативного опалення, у 2016 році Гришковецька гімназія 34 млн. грн. отримала на реконструкцію, і ці немалі кошти на Нову українську школі завдяки зусиллям Олександра Ревеги отримала Бердичівщина. Близько 13,5 млн. грн. за 3 роки було надано соціально-економічній сфері, 2,5 млн. грн. пішли тільки на заміну вікон та ремонти навчальних закладів, близько 1,2 млн. грн. на Бердичівщину зайшли кошти на придбання обладнання для шкіл, було встановлено 22 дитячих майданчики на територіях дошкільних навчальних закладів.
Голова районної ради з гордістю розповіла і про отриману Бердичівською районною стоматполіклінікою ліцензії, яку надають за умови повного оснащення сучасним обладнанням і комп’ютерним забезпеченням. А це, в свою чергу, також завдяки спрямованим на стоматполіклініку коштам, що стало можливим завдяки народному депутату України і співпраці керівника, і нині цей заклад є найкращим у Житомирській області.


Досягнень, як запевнила Софія Томашевська, є ще дуже і дуже багато, і все це – спільна робота, підтримка і допомога, які дали такі гарні результати, що не можуть не підтвердити районні депутати. І керівництво Бердичівського району, і представники політичних сил впевнені, що в подальшому робота ця продовжуватиметься і багато планів буде реалізовано.


Чимало слів вдячності звучало на сесії на адресу народного депутата, проте були, у свою чергу, і прохання поставити для себе у якості «галочки» у разі наступного терміну у якості депутата Верховної Ради України, допомогти з ремонтом тих доріг у районі, які мають жахливий стан. Олександр Ревега зазначив, що він більше може впливати на дороги державного значення, аби їх ремонтували, проте намагається і брати участь в обговоренні і вирішенні питань стосовно доріг у Бердичівському районі, впливаючи певним чином на автодор, аби кошти були спрямовані на ремонти дорожнього покриття на Бердичівщині. Це, за словами народного депутата, дуже непросто, бо капітальний ремонт 1 км дороги вартує від 5 млн. грн., та ще й тендери провести не завжди вдається, бо процес затягується тощо. Олександр Ревега пояснив, що ремонт доріг потроху, по кілька вулиць кожного року проводиться, проте він як депутат спрямовує певні кошти на вирішення наявної проблеми, а далі справа за посадовими особами і громади району повинні контролювати і якість робіт, і вирішення інших питань. Народний депутат у цьому напрямку працює, багато часу приділяє питанню доріг і має надію, що вдасться питання поступово вирішувати разом з бюджетним комітетом та Укравтодором, адже наступної середи знову відбудеться обговорення в бюджетному комітеті питання доріг у Бердичеві та районі.

І насамкінець Олександр Ревега зазначив, що кожен житель села району, кожен депутат, сільський і селищний голова, керівник ОТГ тощо не повинен стояти осторонь, а спільно, командою, добиватися поставлених цілей, вирішувати проблемні питання, які він намагатиметься просувати вище і впливати на органи влади, аби кошти й надалі спрямовувалися на Бердичівщину.

revegarada1

revegarada2

revegarada3

revegarada4

revegarada5

revegarada6

revegarada7

revegarada8

super cina

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

anoliya zb 800

rif800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.