Богдан Кицак: «Народний обранець повинен по-справжньому служити народові» — РІО Бердичів

П'ятниця, 5 Червня

  • Бердичівський Базар

Богдан Кицак: «Народний обранець повинен по-справжньому служити народові»

27 червня 2019 року в Бердичеві відбулася презентація передвиборної програми Богдана Кицака – кандидата в народні депутати від партії «Слуга народу» в мажоритарному окрузі №63.


Захід проходив у сучасному європейському форматі, коли майбутній народний обранець серед людей розповідає про себе, свої плани та відповідає на запитання. Слухачі могли комфортно розміститися на пуфах, лавах або на килимках.


Богдан Кицак вихований у звичайній вчительській сім’ї, народився і виріс у Бердичеві. Закінчивши школу №1, поступив до Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Мав змогу залишитися в Києві, але повернувся в рідне місто, став працювати за фахом – викладачем історії в Бердичівському педагогічному коледжі. Має вчений ступінь кандидата історичних наук.


Богдан Кицак поділився своїми планами щодо розвитку України загалом та регіону зокрема.


Окремі пріоритети законотворчої діяльності Богдана Кицака (за умови обрання до Верховної Ради) в Україні: позбавлення народних депутатів недоторканності та багатьох привілеїв; запровадження обов’язкового медичного страхування; реалізація другого рівня державного пенсійного забезпечення; відродження українського села; звільнення бізнесу від свавілля чиновників; в окрузі: будівництво нових якісних доріг у місті та районі; поступова повна реконструкція системи подачі води та її фільтрування; сортування, вивезення та переробка сміття.


На всі питання кандидат дав повну, чітку відповідь. Богдан Кицак у спілкуванні відкритий, щирий, упевнений у собі та в професіоналізмі своєї команди; має благородну ціль – докласти всіх зусиль, аби Україна стала високорозвиненою престижною країною із заможними громадянами.
Анна Левандовська

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.