Бердичівський депутат скаржиться на недобудовані очисні, на яких збирається молодь — РІО Бердичів

П'ятниця, 5 Червня

  • Бердичівський Базар

Бердичівський депутат скаржиться на недобудовані очисні, на яких збирається молодь

З таким усним запитом на сесії міської ради звернувся депутат від ВО «Батьківщина» Олег Радецький.

Хоча на сесіях неодноразово піднімалося питання й інших недобудов, розташованих у тих чи інших районах міста, де збираються діти і молодь, ходять по дахах, сидять, звісивши ноги, фотографуються і не лише розпивають алкогольні напої.


Фотопідтвердження цього періодично з’являються в соціальних мережах з обурливими коментарями, що рано чи пізно, не дай бог, хтось впаде, покалічиться або ж загине. В тих Вже коментарях бердичівляни звертаються до батьків, щоб ті, у свою чергу, застерігали дітей від такого проведення вільного часу.


А цього разу, як було сказано вище, депутат офіційно звернувся до міської влади щодо недобудованих очисних споруд. Адже до нього звернулися громадяни міста і попросили після виступу на сесії у якості запиту надати належну оцінку та інформацію стосовно будівлі, розташованої на території очисних споруд.


Ця недобудована, майже вже зруйнована, за словами мешканців того району, будівля несе велику небезпеку для життя людей. Особливо, як зазначив Олег Радецький, загрозу становить ця недобудова підліткам. Якраз вони там часто-густо збираються і вдень, і вечорами, лазять по будівлі, роблять селфі тощо.


Депутат хоче дізнатися, в чиїй власності знаходиться дана напівспоруда і які прийме міри міська влада для того, аби убезпечити в подальшому травмування людей, котрі можуть опинитися на цій будівлі.
Такий запит представника ВО «Батьківщина» було прийнято і найближчим часом депутат має отримати, як він і сам сподівається, вичерпну відповідь на задані питання, аби потім і відповісти людям, котрі до нього звернулися.

radietskii1

super cina

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.