Віктор Вишньов: технології для покращення життя людей — РІО Бердичів

П'ятниця, 10 Липня

  • Бердичівський Базар

Віктор Вишньов: технології для покращення життя людей

18 черв. 2019 Валентина Іванюк

У Бердичеві з’явилося нове обличчя - директор держпідприємства СЕТАМ Віктор Вишньов. Минулого тижня у місті з’явилися білборди з ним, і ніхто тоді ще не знав, хто це. Ми дізналися, що Віктор Михайлович балотується у Верховну Раду від 63-округу. Поспілкувалися і дізналися, чого очікувати від нашого кандидата.

У наших краях Вас дуже мало знають, познайомимося ближче.
Я родом з Одещини, навчався у Києві. Потім тривалий час працював на Житомирщині і добре знаю цю область - її проблеми і потенціал. Наразі працюю генеральним директором державного підприємства СЕТАМ, яке реалізовує арештоване майно і заробляє для держави гроші.

 

Чи є у вас команда? З ким і чим готові йти до Верховної Ради?
У мене є чудова професійна команда справжніх фахівців. Я маю солідний досвід в управлінні, технологічних проектах, державному адмініструванні. Зі своєю командою з нуля побудував підприємство, яке не тільки викорінило корупцію у цій сфері, а приносить держбюджету понад 300 мільйонів грн щорічно. Ми впровадили перші у світі електронні аукціони з використанням технології блокчейн, де дані надійно захищені, а втручання неможливе. Це дозволило побудувати довіру громадян до державних процесів.

 

Містяни вже звернули увагу на те, що з’явилося багато Ваших білбордів. Якщо ви чесна людина, звідки гроші на передвиборчу кампанію?
У першу чергу, на кампанію я використовую кошти, які заробив сам, які мені вдалося залучити в однодумців, які також прагнуть змінювати країну. Я розпочав збір коштів до фонду, бо великих грошей на ведення кампанії у мене немає. В основному я зосереджуся на великій кількості особистих зустрічей, де я хочу почути про найболючіші проблеми і запропонувати шляхи їх вирішення. А білборди - це крок до того, щоб люди розуміли, до кого вони можуть звертатися зі своїми проблемами.

 

Як плануєте підтримувати розвиток нашого регіону та покращувати життя людей?
Насамперед, я виступаю за новітні технології. Наш досвід показав, якщо максимально зменшити участь людини у державних механізмах, корупція стає неможливою. Комп’ютер неможливо підкупити. А зменшення корупції - це найважливіший крок до процвітання. Також важливо передавати повноваження на місця. Я палко підтримую реформу децентралізації, бо проблеми конкретного міста, села чи району краще відомі місцевій владі. Але важливо не тільки розумно розподіляти гроші, а й вводити адекватний контроль за їхнім використання. Варто працювати і над залученням інвестицій - регіон дуже багатий, має сильний потенціал. Мої фахівці вже готують інвестиційні паспорти районів, щоб продемонструвати привабливість для бізнесу.

 

Але бізнесу потрібна хороша інфраструктура, а якщо глянути на наші дороги, то виникають сумніви. Що робити з такою вічною проблемою як ремонт доріг?
У цьому випадку всі знають, хто і як тут ремонтує дороги. Обов’язковим має бути застосування конкурсних процедур для визначення виконавця робіт. Звісно, такі компанії мають відповідати за якість ремонту. Моя пропозиція - по-перше, ввести незалежний аудит із залученням громадськості, а по-друге, запровадити гарантійний термін, протягом якого виконавець буде повинен підтримувати належний стан дорожнього полотна. Потрібно ввести це на загальнодержавному рівні. Але таке можливо і зараз, якщо прописувати подібні пункти у тендерних умовах, однак ніхто цього не робить.

 

Ну добре, законом ми змусимо підтримувати дороги, це турбує не тільки Бердичів. А що робити з такими локальними проблемами як погане водопостачання, засміченість чи безліч безпритульних тварин?
Тут підхід має бути комплексний. По-перше, це отримання субвенцій з державного бюджету. До того ж, члени парламенту мають безпосередній вплив на його формування. По-друге, залучення коштів до місцевих бюджетів та ефективний контроль за місцевою владою. Насправді є багато способів збільшити грошові надходження, правильно розпоряджаючись майном. Наприклад, можна здавати в оренду будівлі, які не використовуються, земельні ділянки тощо. По-третє, залучення грантової допомоги. Існує багато різних програм, насамперед спрямованих на підтримку екологічних проектів. Ми уважно відстежуватимемо їх і намагатимемося отримати якомога більше допомоги донорів.

 

І наостанок. Яким чином боротиметеся за перемогу?
Для мене важливо донести до людей, що покращення життя цілком можливе. Завдяки сучасним технологіям, новим підходам, ефективному адмініструванню можна забезпечити постійний розвиток. Люди мають розуміти, що народний депутат - це їхній представник, тому він має бути постійно відкритий до проблем людей. Я прагну, щоб наша країна була заможною, а люди жили щасливо.

 

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.