Хто з мажоритарників братиме участь у виборах по Бердичівському округу — РІО Бердичів

Середа, 27 Січня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Хто з мажоритарників братиме участь у виборах по Бердичівському округу

04 черв. 2019 Олександр Доманський

Незважаючи на вихідний день, в неділю, 2 червня, в приміщенні Бердичівського міськвиконкому відбулось перше засідання окружної виборчої комісії округу №63 з виборів народних депутатів України на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року.

Склад виборчої комісії був встановлений шляхом жеребкування та оприлюднений 31 травня в постанові ЦВК №919. До ОВК, згідно з цією постановою, увійшли 18 осіб, але на перше засідання з’явились та, відповідно, прийняли присягу лише 13 осіб: Подгорчук, Романович, Боримський, Вдовиченко, Голумбівський, Діденко, Коваль, Мотолига, Святецька, Сидоренко, Супрун, Тихонюк та Ясінська.

У постанові ОВК, яку надіслали до ЦВК, зазначено, що більш ніж дві третини членів ОВК присягу прийняли, тому повноваження ОВК вважаються дійсними. Кілька членів ОВК не прибули на перше засідання з поважних причин, а з іншими просто немає зв’язку, і їх доведеться пізніше замінити іншими людьми.


Як можна побачити з постанови, до ОВК не увійшли представники найбільш рейтингових на сьогодні партій «Слуга народу» та партії «Голос» Святослава Вакарчука, адже вони буквально нещодавно були створені. Але це не означає, що в ОВК немає прихильників нового Президента України Володимира Зеленського, просто вони включені до складу від імені інших партій.


Взагалі з представниками нових партій на місцях поки що повна невідомість. Наприклад, 8 червня в Києві відбудеться з’їзд партії «Слуга Народу», а чи буде, наприклад, міська конференція партії, на якій будуть голосувати за делегатів, невідомо. Керівник міського волонтерського штабу Володимира Зеленського на президентських виборах Богдан Кицак пообіцяв розказати про плани партії вже після з’їзду.


Так само невідомо, чи є в Бердичеві представники партії «Голос», адже за кількістю вокальних гуртків чи студій, співаків та співачок наше місто задніх не пасе, тому зможе сформувати чималу толоку прихильників співочої партії. Поки що лише з чуток відомо про представника цієї партії в Житомирській області, яким стала відома політична діячка Олена Галагуза.


Хто з мажоритарників буде висуватись по нашому окрузі, стане відомо до 25 червня, коли спливає термін їх реєстрації. Зараз можна робити лише припущення, що діючий депутат може знову балотуватись, адже чимало його гарних справ ще не встигли забути виборці.
Місцеві активісти Станіслав Лужанський та Ігор Романський зможуть спробувати свої сили, бо планували це вони вже давно. Активізувалась в місті і «Батьківщина» останнім часом, особливо її представник в нашій області, колишній бердичівлянин Анатолій Шаповал.
Також непогані шанси має вже вищезгаданий Богдан Кицак, який на хвилі ейфорії від нового Президента зможе пройти до парламенту або ж гарно потренуватись для участі в майбутніх місцевих виборах. Адже він очолює громадську організацію «Фонд розвитку Бердичева», є членом виконавчого комітету і, думаю, не проти буде спробувати зробити для рідного міста набагато більше на вищій посаді.


Не виключено, що на наш округ приїдуть кілька «зальотних» кандидатів, бо досить дивним було на президентських перегонах засилля на нашому окрузі білбордів Дерев’янка, тоді як в інших місцях їх було на порядок менше, та й портрети начальника державного підприємства з реалізації конфіскованого майна Віктора Вишньова теж навряд чи були в Бердичеві випадковими.


Ну й найнесподіванішими результати перегонів можуть бути за участі в них міського голови Бердичева та нинішнього очільника обласної адміністрації, про що теж ходить чимало чуток.
Які з цих припущень стануть реальністю, стане відомим зовсім скоро. Виборча компанія позачергових виборів стиснута до неможливості, тому й цікаві новини можуть з’являтись чи не щодня.

super cina

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.