Секретарка Бердичівської міської ради Юлія Лефтер доєдналась до підтримки гендерної Хартії — РІО Бердичів

Середа, 27 Січня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Секретарка Бердичівської міської ради Юлія Лефтер доєдналась до підтримки гендерної Хартії

 

18 травня, в рамках відзначення Днів Європи, в Житомирі відбулася урочиста підсумкова панель в рамках GENDER MONTH за участі виконавчого директора Асоціації міст України Олександра Слобожана.

 


Місцева депутатка Ірина Ярмоленко змотивувала експертів із різних куточків України поспілкуватися на тему рівних можливостей та гендерних питань саме у Житомирі – другому місті України, де офіційно підтримали Європейську хартію рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад.

 


Участь у заході взяли представник ПРООН з Австрії Маркус Бранд,, британський викладач Пол Лое, виконавчий керівник iHUBВадим Петрунін, заступниця Житомирського міського голови Марія Місюрова, в.о. міського голови Ірпеня Анастасія Попсуй, радниця новообраного Президента України Володимира Зеленського з гендерних питань Марія Бардіна, депутатка Харківської міської ради Ольга Чичина, секретарка Бердичівської міської ради Юлія Лефтер, поліцейська омбудсменка Вікторія Сельська, радниця начальника Військового інституту імені С.Корольова щодо теми рівних можливостей Оксана Критенко.


У своєму виступі на панельній дискусії виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан розповів про плани Асоціація міст Українищодо подальшої підтримки українських міст в приєднанні до Хартії та впровадженні її засад.
«Муніципалітет має бути спроможним надавати якісні послуги. Тому Асоціація міст України завдяки підтримці Ради європейських муніципалітетів і регіонів отримала статус національного координатора імплементації Хартії в Україні. І я радий з того, що місто Житомир не зволікало зі своїм рішенням і долучилося до європейської родини. Це перший крок, надалі ми з колегами з Ради Європи, з Федерацією канадських муніципалітетів, американськими друзями будемо допомагати містам робити плани впровадження цієї Хартії», - наголосив О.Слобожан.


Виконавчий директор АМУ закликав житомирян бути активними та допомагати місцевій владі робити життя містян кращим.


У рамках дискусійної панелі 10-річний житомирянин Матвій Косяченко презентував власну книгу про управління фінансами «Альфа про фінанси і не тільки», школярі Олексій Суховецький та Дмитро Єгунов дискутували щодо сімейних цінностей, свою спритність демонстрували курсантки військового інституту та навчального центру підготовки поліцейських, презентували танцювальні композиції юні артисти Центру танцю «Аванте».


У центрі міста діяла фотовиставка «Вона. Житомирщина».

Офіс реформ у Житомирському РВ АМУ

Lefter1

Lefter2

Lefter3

Lefter4

Lefter5

Lefter6

Lefter7

 

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.