Два депутати Бердичівської міської ради достроково склали свої повноваження — РІО Бердичів

Середа, 3 Червня

  • Бердичівський Базар

Два депутати Бердичівської міської ради достроково склали свої повноваження

Продовжуються цікаві та дещо незрозумілі зміни в діяльності та роботі депутатів Бердичівської міської ради.

Кадрові перестановки та вихід представників політичних сил зі складу депутатів міської ради VIІ скликання багатьом навіюють думку, що міський голова все більше і більше наближає до себе потрібних людей, переводячи з посади на посаду спеціалістів, депутатів та навіть, як ми вже писали, свого радника.

І якщо одні змінюють депутатську діяльність на посаду першого заступника міського голови, а цієї посади протягом багатьох років головування Василя Мазура не було, інші переходять від радника до спеціаліста з питань корупції, то інші з особистих причин покидають стіни міської ради і складають достроково свої повноваження.


Найпершим ще пару сесій назад у центрі бурхливого конфлікту став депутат від «Радикальної партії Олега Ляшка» Олександр Велімовський, який уже тривалий час не відвідує засідання сесій, бо знаходиться закордоном і не планує у Бердичеві представляти політичний осередок та здійснювати діяльність у цьому напрямку. Але тоді розгорівся скандал через те, що під час прийняття рішення про дострокове припинення ним повноважень сам Олександр Велімовський не був присутнім, а принесення ним особисто до секретаріату заяви, яку, до речі, зареєстрували, склали проект рішення і винесли на розгляд сесії, ніхто, окрім однопартійців, начебто підтвердити не може. Тоді це питання зависло у повітрі і до нього планували повернутися, коли депутат з’явиться на сесії, сам зробить заяву про вихід зі складу депутатів міської ради, і все легко та просто буде вирішено.


Зате по двох інших депутатах питання про дострокове припинення депутатських повноважень вирішилося набагато простіше і швидше. На минулій позачерговій сесії міської ради Василь Мазур виніс на голосування проект рішення про призначення першим заступником міського голови Романа Левицького, який був підтриманий з другої спроби. А цього разу на позачерговій сесії депутати проголосували про припинення його депутатської діяльності, адже у нього тепер інші обов’язки.


Проте досить неочікуваним для присутніх представників політичних фракцій стала заява про вихід зі складу депутатів ще одного депутата від фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність» - Ярослава Бессаліцьких. І якщо ситуація з Романом Левицьким була зрозумілою, а тому голосування пройшло без будь-яких роз’яснень та обговорень, то у Ярослава Бессаліцьких присутні попрохали пояснити причину його рішення. Сам депутат, який був присутнім на позачерговій сесії, зазначив, що це його особисте рішення і прийняте воно через певні особисті причини.


Міський голова при всіх потиснув руки обом вже колишнім депутатам та подякував їм за роботу, яку вони виконували, за співпрацю та участь у житті Бердичева. Тепер же залишається чекати на те, хто ж стане радником міського голови і які дві особи, а згодом і три, якщо піде й Олександр Велімовський, займуть місця депутатів у Бердичівській міській раді.

 

super cina

 

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.