Хто в Бердичеві отримує найбільшу зарплату? — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Хто в Бердичеві отримує найбільшу зарплату?

31 березня закінчився термін подання декларацій про отримані доходи за минулий рік, які нині обов’язково подають всі держслужбовці, керівники і співробітники комунальних установ, військові та депутати всіх рівнів, починаючи з сільської ради та закінчуючи Верховною.


В цьому році, як і в минулі роки, більшість високопосадовців подали декларації буквально в останні дні перед датою «Х». І сьогодні можна подивитись, чи не змінився в Бердичеві рейтинг найбільш високооплачуваних посадовців, до якого в минулому році входили міський голова, головний прокурор і голова Бердичівського міськрайонного суду.


Фактично, вони і в цьому році залишились на висоті. Так, Василь Мазур за минулий рік задекларував 441560 гривень заробітної плати за основним місцем роботи та 116979 гривень пенсії, що разом складає 558539 гривень за рік.


Прокурор Вадим Кожухар (який нині перебуває на лікарняному, бо, кажуть, отримав перелом щелепи при дуже загадкових обставинах) отримав в 2018 році 513866 гривень в якості заробітної плати.


Значно менше них, але теж досить непогано отримав в минулому році голова суду Олег Замега – 426121 гривень. І так само, як і в минулому році, їм «в потилицю дихає» наш почесний аксакал, колишній міський голова Олексій Хилюк. Хоча заробітна плата в нього як заступника начальника БТІ склала «всього» 194713 гривень, але з пенсією 192318 гривень, його офіційний дохід склав 387031 гривень.


Чесно кажучи, цікаво було подивитись, а скільки ж отримує нинішній начальник БТІ, якщо його заступнику встановлена така досить висока (за бердичівськими мірками) заробітна плата, і, виявилось, що в 2018 році начальник БТІ Олег Пасічник отримав 313571 гривень (приблизно така ж, як і в заступників міського голови). Та в його декларації зацікавив інший рядок – заробітна плата його дружини, яка працює заступником керівника апарату Бердичівського міськрайонного суду – 418116 гривень. І в підсумку, якщо б рейтинг проводити не серед окремих посадовців, а серед їх сімей, то саме сім’я Пасічників посіла б у ньому беззаперечне перше місце з результатом – 731687 гривень.


Потрібно зазначити, що наведені дані стосуються лише держслужбовців, а в Бердичеві є чимало підприємців, які отримують дохід, можливо, і більший, але якщо вони не є депутатами, то поки що й не зобов’язані оприлюднювати розмір своїх доходів.


А якби робили рейтинг під назвою «Хто з депутатів їздить на найкрутіших автівках», то тут, напевно, беззаперечно виграли б обласні депутати від «Радикальної партії Олега Ляшка». І це якось більш-менш це зрозуміло, коли вони є підприємцями, і зовсім незрозуміло, коли живуть на одну пенсію чи аліменти дружини.


В деклараціях, опублікованих на сайті НАЗК, є ще чимало цікавих фактів, про які розповімо в наступних публікаціях.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.