У виборах на Бердичівщині настає найвідповідальніша частина — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

У виборах на Бердичівщині настає найвідповідальніша частина

29 бер. 2019 Власкор

Сьогодні керівники всіх дільничних виборчих комісій в актовому залі Бердичівського міськвиконкому отримували бюлетені, бланки протоколів, печатки для скриньок та іншу необхідну для виборів атрибутику, яку, в супроводі поліцейських, повезли до своїх дільниць.

Для підсилення місцевого відділу поліції з головного управління надали допомогу у вигляді поліцейських, які нині вирушають на виборчі дільниці і будуть там знаходитись невідлучно протягом трьох діб.


За розповідями представників дільничних комісій, які вже багато разів беруть участь у виборах, цьогоріч все проходить дуже й дуже організовано, а про членів окружної виборчої комісії вони дуже тепло відзиваються і дякують за те, що на будь-яке запитання ті дають кваліфіковані роз’яснення.

blanki 1

blanki 2

blanki 4

blanki 5

super cina

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.