Кадрові зміни в Бердичівській міській раді: призначено нового першого заступника міського голови. Фото — РІО Бердичів

Четвер, 18 Липня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Кадрові зміни в Бердичівській міській раді: призначено нового першого заступника міського голови. Фото

За таке рішення сьогодні на позачерговому засіданні Бердичівської міської ради голосували депутати, щоправда підтримки кандидатура на цю посаду знайшла аж з другої спроби.

Спочатку на порядок денний виносилося всього лише 4 питання, 3 яких – виділення матеріальної допомоги мешканцям міста на лікування, на усунення наслідків стихії 11 березня та учаснику АТО. Стандартне питання порядку денного під назвою «Різне» посунули з на одну сходинку через внесення міським головою пропозиції про призначення першим заступником безпартійного депутата Левицького Романа Всеволодовича.


Щоправда перша спроба прийняття такого рішення виявилася провальною через недостатню кількість голосів «за», хоча голосувало 28 депутатів, а сам кандидат на посаду не голосував через конфлікт інтересів. Проте радник міського голови Василь Толочко запропонував повернутися знову до цього питання, адже згідно Регламенту Бердичівської міської ради це можна робити двічі. Присутні депутати, котрих у цей час стало дещо менше у кількості, були не проти такого повернення та взялися повторно голосувати. Друга спроба виявилася вдалою і відтепер Левицький Роман Всеволодович офіційно обійматиме посаду першого заступника міського голови, з чим його одразу ж привітав Василь Мазур.

super cina

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

rif800

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.