Члени ДВК Бердичева і району отримували посібники, маршрутні листи та канцелярію — РІО Бердичів

Четвер, 19 Вересня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Члени ДВК Бердичева і району отримували посібники, маршрутні листи та канцелярію

Шалений гамір в актовій залі Бердичівської міської ради сьогодні заледве вдавалося заспокоїти, аби повноцінно розпочати заплановану роботу, все пояснити і роз’яснити та видати необхідні речі. Тут на 10-ту годину ранку зібралася велика кількість жителів як Бердичева, так і району, котрі безпосередньо беруть участь у виборчому процесі, бо являються членами дільничних виборчих комісій територіального виборчого округу №63.

Основними персонами у сьогоднішньому зібрані були голови, заступники та секретарі дільничних виборчих комісій, адже саме їм розповідали окремі питання підготовки та проведення виборів Президента України, нагадували їхні додаткові обов’язки та відповідальність тощо. А найголовнішим у такому масштабному засіданні стала видача методичних посібників та канцелярії.


Найперше усім присутнім у залі продиктували номери телефонів кураторів територіальних виборчих комісій у Бердичеві та Бердичівському районі, бухгалтера,відповідального за матеріально-технічне забезпечення тощо, до яких можна звертатися з будь-якими питаннями, якщо щось незрозуміло чи потрібна допомога. Також усім озвучили номери телефонів представників штабів кандидатів у Президенти України.


Заступник начальника Бердичівського міськрайонного відділу ДСНС України в Житомирській області Володимир Рейко озвучив, а декому просто нагадав, правила пожежної безпеки для виборчих дільниць. Рятувальник зазначив, що члени ДВК повинні спостерігати за тим, щоб не було порушення правил пожежної безпеки, відповідально ставитися до використання під час проведення виборів 31 березня обігрівачів, адже у селах зазвичай виборчі дільниці розташовані у приміщеннях, які використовуються не щодня, на відміну від міста, тому ризик такого обігріву є. Крім того, було вказано й на те, що голови, секретарі та заступники повинні окрему увагу звернути і на стан електромереж у приміщеннях та у разі надзвичайної ситуації вміли користуватися вогнегасником. Усі виборчі дільниці повинні бути обладнанні зв’язком. У день виборів на дільницях чергуватимуть працівники ДСНС: 30 осіб – на підрозділах, а 70 осіб – безпосередньо знаходитимуться на об’єктах і у разі чого будуть допомагати, не заважаючи проведенню виборчого процесу.


Після цього розпочалась клопітка частина засідання, адже кожній дільничній виборчій комісії було роздано посібники з інформацією про порядок денний засідань комісії, постанови ЦВК тощо. Також видавалися маршрутні листи для кількаразового користування транспортними засобами під час роботи та необхідна канцелярія, серед якої – печатки для голів ДВК. За цим так званим «інвентарем» по черзі підходили, ставлячи підпис, члени ДВК спочатку сіл Бердичівського району, адже їх було вирішено пропустити першими, а далі вже дійшла черга до Бердичева.


Весь цей процес тривав не одну годину і навіть не дві години, адже кількість присутніх у залі людей дійсно була велика, хоч все робилося й швидко та оперативно. Паралельно цьому вирішувалися деякі поточні питання, усі спілкувалися один з одним, дізнаючись потрібну інформацію, а ті, хто вже неодноразово брали участь у виборах у якості членів комісій ділилися досвідом і підказували тим, хто задіяний у цьому процесі вперше.

IMG 2951

IMG 2952

IMG 2956

IMG 2958

IMG 2960

IMG 2965

IMG 2969

IMG 2976

IMG 2985

IMG 2988

IMG 2991

super cina

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

anoliya zb 800

rif800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.