Передвиборчі «Ради регіонального розвитку» докотились і до Бердичева — РІО Бердичів

Четвер, 9 Квітня

  • Бердичівський Базар

Передвиборчі «Ради регіонального розвитку» докотились і до Бердичева

Команда діючого Президента України у своїй агітаційній компанії придумала чимало різних ноу-хау, і одне з них – так звані «Ради регіонального розвитку».

 


У попередній статті на цю тему я детально розповідав чому збори за участю голови облдержадміністрації або когось з його заступників можна «з великою натяжкою» називати саме так. Але, тим не менше, такі заходи пройшли у нашому районі вже в Семенівці, Райгородку, Швайківці і Гришківцях, тобто, «столицях» нових ОТГ.

 


Журналістів (у всякому разі нашої газети) на жодну з них не запрошували, і навіть не всі працівники апарату райадміністрації знали про них заздалегідь. Натомість, спеціально запрошені учасники цих зборів старанно реєструвались, отримували спеціальні мандати і анкети, тобто видно було, що заходи таки ретельно і завчасно готувались.


Вчора, коли стало відомо, що святковий концерт до 8 березня відбудеться у віторок 5 березня, ми в редакції не могли зрозуміти, чому ж так зарання? Але сьогодні, після дзвінка з облдержадміністрації, стало все зрозуміло. Адже, 6 березня о 16.00 в приміщенні міського палацу культури імені Шабельника відбудеться засідання "Ради Регіонального Розвитку".


Інформації про цей захід немає на офіційному сайті міської ради, але можна лише здогадатись, яка титанічна робота зараз йде по його підготовці та проведенню. Секретарки обдзвонюють лояльних підприємців та керівників державних установ, бюджетні галузі формують свої «команди» з лікарів, вчителів та комунальників. І головне в цьому процесі – скласти та затвердити список таких учасників «форуму», щоб не забути потрібних, і не дай бог, пустити на нього «небажаних» гостей.


Хоча, цілком можливо, що до звичних категорій учасників владних заходів додасться ще одна багато численна категорія – платно-безплатні «волонтери», які днями стоять в агітаційних палатках з написом «Ми йдемо своїм шляхом», а вечорами ходять своїми шляхами та заповнюють анкети прихильників і противників Порошенка щось обіцяючи і першим, і другим.


Цікаво лише, чи захочуть очільники області в своїх пафосних доповідях додати до традиційних «Томос», «Безвіз», «Мова», «Віра», додати слова, які вже тиждень не сходять з перших газетних шпальт: «Оборонпром», «Відкати», «Контрабанда»?


Отже, завтра почуємо і побачимо.

super cina

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.