Автопробігом проти «драконівського» розмитнення розпочався робочий день в Бердичеві — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Автопробігом проти «драконівського» розмитнення розпочався робочий день в Бердичеві

Оголошення наступного змісту було розповсюджене напередодні у соцмережах:


«УВАГА! БЕРДИЧІВ!
28 лютого відбудеться автопробіг в підтримку законопроектів 9518 та 9519 щодо розмитнення авто за 10% від вартості. Районні, міські та обласні ради багатьох регіонів Україні підтримали ці законопроекти, проголосували та готують звернення до ВР та КАБМІНУ в підтримку цих законів!
ЗБИРАЄМОСЬ: 28 лютого 9:00 - Площа Сєдлєцька.
Маршрут: площа Сєдлєцька - вул. Житомирська — вул. Європейська та фініш - площа Центральна, 1 (біля міської ради).
ПРИЄДНУЙСЯ! НЕ БУДЬ БАЙДУЖИМ!!!»


На цей заклик відгукнулось кілька десятків місцевих власників євроблях, яких приїхали підтримати київські та житомирські активісти партії «Воля». Адже саме Юрій Дерев’янко, кандидат на посаду Президента України, подав на розгляд Верховної Ради цей законопроект.


В колоні були як автомобілі на українських номерах, так і на європейських. Бердичівляни розповіли, що встигли розмитнити свої автомобілі, але все одно потрібно зменшувати митні платежі.


На деяких автівках були наліпки «Автопродаж», і телефон за яким звертатись потенційним покупцям автомобілів. А це означає, що фактичними організаторами протестів «євробляхерів» є не власники таких автомобілів, а перекупники, які заробляють на пошуках автомобілів закордоном та їх доставці в Україну, і не факт, що вони оформлені, як підприємці, здійснюючи такий бізнес.


А на сайтах авто продажів зараз виставлені тисячі автомобілів, які спеціально пригнали останніми місяцями і розмитнили по зниженій ставці податку. Тепер їх продають українським покупцям з чималою націнкою. Але саме зараз таких пропозицій значно більше, ніж попиту на них, тому покупцям можна гарно сторгуватись.


Учасники автопробігу вирушили до Центральної площі, де саме в цей час розпочиналась сесія міської ради. Як розповіли активісти, їх представник у міськраді Станіслав Лужанський мав закликати депутатів прийняти звернення на підтримку вимог мітингарів.

1volya3

1volya4

1volya5

1volya6

1volya7

1volya8

1volya9

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.