Андрій Садовий приїде до Бердичева — РІО Бердичів

Четвер, 9 Квітня

  • Бердичівський Базар

Андрій Садовий приїде до Бердичева

Про це нам розповіла секретар Бердичівської міської ради Юлія Лефтер, яка очолює місцеву організацію партії «Самопоміч». На жаль, точної дати приїзду лідера партії та найінтелігентнішого кандидата на посаду Президента України наразі не знає навіть вона. 

А сьогодні в Бердичеві був з візитом автобус партійного штабу Андрія Садового. Зупинявся автобус на вокзалі, на Червоній Горі, біля колишнього кінотеатру, біля універмагу, біля ринку та в районі м’ясокомбінату.

Члени команди партії «Самопоміч» зустрічались з людьми, роздавали їм газети та календарі і відповідали на численні питання про кандидата.

Крім агітаторів та лідера партії наше місто планує ще відвідати народний депутат від «Самопомочі» Олена Бабак, директор інституту місцевого розвитку і один з найсильніших експертів України з питань Житлово-комунального господарства та розвитку ОСББ. Про зустріч з нею буде повідомлено додатково, як і про інші заходи, які буде проводити партія протягом березня.

1Sadobus1

1Sadobus2

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.