До Бердичева завітав агітаційний автобус Олега Ляшка — РІО Бердичів

Четвер, 9 Квітня

  • Бердичівський Базар

До Бердичева завітав агітаційний автобус Олега Ляшка

У середу по обіді величезний автобус із зображенням «Народного Президента», яким Олега Ляшка позиціонує очолювана ним «Радикальна партія», зупинився біля універмагу «Ювілейний» у Бердичеві.


Листівки, газети «Слово Ляшка», календарі зі зображенням Олега Валерійовича, його біографія та бачення медичної реформи в друкованому вигляді миттєво розійшлися по місту завдяки старанням команди агітаторів. З розмови із представниками фракції стало відомо, що приїзд автобуса був спланований заздалегідь і дана агіткомпанія була погоджена із Бердичівською міською радою.


Люди, що проходили повз, зверталися до членів команди з проханнями про допомогу, залишали свої контактні дані, сподіваючись на те, що Олег Ляшко допоможе їм у їхній життєвій ситуації. Усі прохання городян ретельно записували та складали в автобус, для подальшої їх передачі кандидату в Президенти.


Також люди цікавились чи чекати нині на приїзд самого лідера партії. Однак, як виявилось, цього разу до нашого міста лідер «Радикальної партії»не приїхав. Виборча кампанія буде тривати ще півтора місяці, тому сподіваємось, що бердичівляни ще побачать на власні очі головного радикала України.

1bus2

1bus3

1bus4

1bus5

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.