У Бердичівській районній раді з’явились нові депутати — РІО Бердичів

П'ятниця, 23 Серпня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

У Бердичівській районній раді з’явились нові депутати

Першим питанням позачергової сесії Бердичівської районної ради, яка відбулась у середу, 23 січня, стали зміни у складі ради. Секретар районної виборчої комісії Анастасія Дубінська вручила посвідчення депутатів людям, які стояли у передвиборчих списках партій наступними за переможцями.

А сталось це внаслідок того, що багато депутатів районної ради вирішили балотуватись у ради новостворених ОТГ, вибори яких пройшли 23 грудня минулого року, деякі з них перемогли і на тих виборах. Потім в них був час визначатись, залишаються вони депутатами районної ради чи будуть депутатами нових рад. Після того, як всі визначились та написали відповідні заяви, і відбулось нове поповнення до лав районних депутатів.


Так, замість Олександра Столяра з БПП, який став депутатом Гришковецької ОТГ, в районну раду зайшов наступний за списком Юрій Костянтинович Тарахтелюк, замість Олександра Гундича, котрий пішов до Райгородецької ОТГ, стала Лариса Павлівна Житкевич, замість Євгена Рильського з аграрної партії - Петро Оксентійович Орлюк.


До речі, Петро Оксентійович вже мав нагоду стати депутатом райради, коли аграрна партія збирала підписи про відкликання своїх депутатів, але суд тоді став на сторону правлячої партії і діючих керівників ради.


Також новими депутатами ради стали Купчин Валентина Михайлівна та Обшта Станіслав Людвигович. Після їх офіційного представлення в актовій залі стало 24 депутати замість дев’ятнадцяти, які починали сесію.

Оскільки всі нові депутати представляють ті ж партії, які представляли попередні, то, здавалося б, співвідношення сил (влади та опозиції) у раді не змінилось, але, насправді, саме Петро Орлюк «грав» раніше на стороні опозиції.

В районній раді Бердичева вже не раз зривались сесії внаслідок відсутності кворуму, та й багато важливих питань не голосувались через партійні «нестиковки» і тому дуже крихка більшість у раді знову опинилась під загрозою. Не виключено, що попереду (після президентських виборів, наприклад) нас знову чекає райрадівський переворот і нове керівництво органом, якому вже майже не залишилось чим і ким керувати. 

sesiya rn d1

sesiya rn d2

sesiya rn d3

sesiya rn d4

super cina

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

rif800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.