В Бердичеві на Порошенка вже чекають свіжі бігборди з Томосом — РІО Бердичів

П'ятниця, 23 Серпня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

В Бердичеві на Порошенка вже чекають свіжі бігборди з Томосом

Деякі пункти програми перебування Президента в Бердичеві вже стали відомими, а деякі досі залишаються під секретом. Достеменно стало відомо, що Петро Порошенко вже вдруге відвідає тренувальний центр військ ССО, якому він особисто вручав прапор, а про те, де ще в місті відбудуться заходи за участю Президента, можна лише здогадуватись.

 

 

Зранку у міськвиконкомі всі вперто робили вигляд, що нічого не знають, мовляв, програма ще уточнюється, але стало відомо, що секретні списки бажаючих зустрітись з очільником держави стали складати заздалегідь.


Третій день роботи кількох десятків прибиральників на площі перед театром не пройшов непоміченим для бердичівлян, і зрозуміло вже, якщо звідти вивозять сніг і посипають тротуар сіллю, то значить там таки буде Президент. Але пустий театр навряд чи йому будуть показувати, та й зібрати нашу багаточисленну трупу і глядачів швидко теж навряд чи вдасться.


Тому вельми вірогідною виглядає версія про те, що в театрі завтра відбудуться збори виборчих штабів та партійців Блоку Петра Порошенка (БПП) з усієї області. Партійці БПП – люди організовані і небідні, тому за сигналом можуть прибути до Бердичева на пообідню зустріч з головою партії. Хоча й Порошенко не зареєструвався ще кандидатом у Президенти, але зустрітись напередодні виборів зі своїми агітаторами це йому навряд чи може завадити.


Ось і бігборди теж буцімто і не передвиборчі, але все ж рекламують майбутнього кандидата на всі 100%. Платити власникам рекламних площ теж не потрібно, бо президентські світлини вважаються соціальною рекламою,то ж місцевий бюджет за їх розміщення теж нічого не отримає. Але вранішня версія про те, що заклеюють рекламу всіх опозиційних кандидатів не підтвердилась, бо більшість реклам Тимошенко, Ляшка чи Опоблоку все ж залишилась на своїх місцях. Кажуть, що це просто доклеїли рекламу Томосу на місця, які пустували, та на ті, де закінчилась проплата.


Надвечір в місцевому інформаційному просторі проскочила ще версія про те, що Президент буде відкривати місцевий басейн після ремонту, адже напередодні туди вже набрали воду, але навряд чи ця чутка виявиться правдивою. В басейні чи біля нього досить важко зробити гарну телевізійну картинку, а для іншого Порошенку, дійсно, часу дуже обмаль.


Вже завтра стане зрозумілим, яка з версій буде максимально близькою до дійсності.

Poroshenko1

Poroshenko2

Poroshenko3

Poroshenko4

Poroshenko5

Poroshenko6

Poroshenko7

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

rif800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.