Слово «стриптиз» прозвучало останнім на черговій сесії Бердичівської районної ради — РІО Бердичів

Середа, 3 Червня

  • Бердичівський Базар

Слово «стриптиз» прозвучало останнім на черговій сесії Бердичівської районної ради

Під завершення багатогодинної сесії Бердичівської районної ради, яка відбулась сьогодні, під час розгляду питання «Різне» депутати трохи стомились і почали обговорювати чи доведеться їм зустрічатись ще раз в цьому році.

 


Дехто говорив, що таки доведеться, бо бюджет, прийнятий сьогодні, є нереальним і його слід терміново переглядати, а дехто говорив, що якщо й збиратись, то лише для того, щоб урочисто провести старий рік та зустріти новий. Мовляв, ялинка в залі стоїть, додати ще столи, Діда Мороза і… «стриптиз» - пролунало зі сцени. Обговорити цю пропозицію не встигли, бо в залі почав лунати гімн України, який і завершив «роботу» депутатів.

 


Серед головних тез, які запам’ятались - Бердичівський район зменшується вп’ятеро, а штат райдержадміністрації залишається таким же, хоча апарат районної ради зменшується з 13 до 7 штатних одиниць.


Судячи з загальної цифри власних надходжень, які заплановані в районному бюджеті на 2019 рік (ПДФО – 5,6 мільйона гривень), лише 500 чоловік планує сплачувати податки в бюджет Бердичівського району (256 з них – освітяни). Загальна кількість мешканців, які залишаються в урізаному район (див. карту нижче)і – 6100 чоловік.


Щоб взяти до відома звіт голови районної ради Софії Томашевської ледь-ледь вистачило голосів депутатів. Що було б, якби за таке «рішення» не проголосували, важко навіть уявити.


А в процесі обговорення колишній голова райради Максим Самчик поставив запитання: «Мене звільнили з посади за недостатнє збереження спільної власності майна сільських і селищної рад. Чи проводились після мого звільнення слідчі дії чи інші провадження, чи є відкриті кримінальні чи адміністративні справи?». На це нинішня голова спочатку відповіла «ні», а потім додала: «Виправимось».


Результативним стало рішення про призначення директором інклюзивно-ресурсного центру, Тетяну Ковальчук (на фото біля ялинки), на що Самчик не втримався і знову зауважив, що рішення про директора центру ПМСД теж швидше було б прийнято, якби була схожа кандидатура.


Детальніше розповімо про сесію райради в наступних публікаціях.

striptiz1

striptiz2

striptiz3

striptiz4

striptiz5

striptiz6

striptiz7

striptiz8

karta rayon

super cina

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.