Слово «стриптиз» прозвучало останнім на черговій сесії Бердичівської районної ради — РІО Бердичів

Середа, 27 Січня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Слово «стриптиз» прозвучало останнім на черговій сесії Бердичівської районної ради

Під завершення багатогодинної сесії Бердичівської районної ради, яка відбулась сьогодні, під час розгляду питання «Різне» депутати трохи стомились і почали обговорювати чи доведеться їм зустрічатись ще раз в цьому році.

 


Дехто говорив, що таки доведеться, бо бюджет, прийнятий сьогодні, є нереальним і його слід терміново переглядати, а дехто говорив, що якщо й збиратись, то лише для того, щоб урочисто провести старий рік та зустріти новий. Мовляв, ялинка в залі стоїть, додати ще столи, Діда Мороза і… «стриптиз» - пролунало зі сцени. Обговорити цю пропозицію не встигли, бо в залі почав лунати гімн України, який і завершив «роботу» депутатів.

 


Серед головних тез, які запам’ятались - Бердичівський район зменшується вп’ятеро, а штат райдержадміністрації залишається таким же, хоча апарат районної ради зменшується з 13 до 7 штатних одиниць.


Судячи з загальної цифри власних надходжень, які заплановані в районному бюджеті на 2019 рік (ПДФО – 5,6 мільйона гривень), лише 500 чоловік планує сплачувати податки в бюджет Бердичівського району (256 з них – освітяни). Загальна кількість мешканців, які залишаються в урізаному район (див. карту нижче)і – 6100 чоловік.


Щоб взяти до відома звіт голови районної ради Софії Томашевської ледь-ледь вистачило голосів депутатів. Що було б, якби за таке «рішення» не проголосували, важко навіть уявити.


А в процесі обговорення колишній голова райради Максим Самчик поставив запитання: «Мене звільнили з посади за недостатнє збереження спільної власності майна сільських і селищної рад. Чи проводились після мого звільнення слідчі дії чи інші провадження, чи є відкриті кримінальні чи адміністративні справи?». На це нинішня голова спочатку відповіла «ні», а потім додала: «Виправимось».


Результативним стало рішення про призначення директором інклюзивно-ресурсного центру, Тетяну Ковальчук (на фото біля ялинки), на що Самчик не втримався і знову зауважив, що рішення про директора центру ПМСД теж швидше було б прийнято, якби була схожа кандидатура.


Детальніше розповімо про сесію райради в наступних публікаціях.

striptiz1

striptiz2

striptiz3

striptiz4

striptiz5

striptiz6

striptiz7

striptiz8

karta rayon

super cina

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.