Меморіальну дошку українському військовику Андрію Таранову встановлять у Бердичеві — РІО Бердичів

П'ятниця, 23 Серпня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Меморіальну дошку українському військовику Андрію Таранову встановлять у Бердичеві

Таку новину на засіданні виконавчого комітету озвучила усім присутнім заступник міського голови Валентина Адаменко. За її словами, на ім’я міського голови на бердичівської міської ради надійшов лист-звернення від особового складу Сил спеціальних операцій про надання можливості встановити меморіальну дошку Таранову Андрію Івановичу. 

Чоловік народився 19 грудня 1966 року, закінчував нашу Бердичівську загальноосвітню школу №12. З початку війни на сході України він займався підготовкою Збройних сил України і причетний до створення такого підрозділу, як «Сили спеціальних операцій». Андрій Таранов займався організацією роботи штабів, розвідки, звільненням заручників, мав досвід роботи в СБУ, нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня, відзнакою СБУ та іншими державними нагородами. З 2014 року був заступником Глави Адміністрації Президента України, працював також на посаді Першого заступника начальника Департаменту контррозвідки СБУ та обіймав інші важливі посади. На жаль, у 2016 році чоловік загинув у Києві: гідроцикл під його керуванням зіткнувся з вантажною баржею.


Про Андрія Таранова написано багато відгуків, на його плечах була більша частина невидимого боку війни на сході. Проте дуже багато інформації про те, чим займався військовик, на жаль, не піддається розголосу і є засекреченою.


Міський голова зазначив, що особисто знав цю людину і що цей чоловік стояв у витоків формування і створення військових частин у Бердичеві.


Міська рада розглянула цю пропозицію, озвучила її, а члени виконавчого комітету, в свою чергу, одноголосно підтримали даний проект рішення. Меморіальну дошку на честь Андрія Таранова, який працював на розбудову української армії та захист її кордонів, буде встановлено на стіні приміщення ЗОШ №12.

 

super cina

 

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

rif800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.