Чи зустрінуться кандидати на посаду голів ОТГ на Бердичівщині в публічних дебатах? — РІО Бердичів

Понеділок, 24 Червня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Чи зустрінуться кандидати на посаду голів ОТГ на Бердичівщині в публічних дебатах?

Зазвичай такі дебати організовують виборчі комісії.

Приходять кандидати і в публічних дебатах намагаються довести свою перевагу. На такі зустрічі запрошуються представники ЗМІ, активісти та просто пересічні виборці.


Але станом на ранок 12 грудня жодна з голів виборчих комісій не змогла ствердно відповісти на питання, винесене в заголовок замітки. Кандидати, мовляв, самі організовують свої зустрічі з виборцями і до комісій про їх проведення не повідомляють.


Зовсім небагато й зразків агітації представили для комісій кандидати. Поки що це зробили лише Галина Кудлай та Максим Капустинський в Райгородецькій ОТГ. І то, в якості агітаційного матеріалу діючий сільський голова Райгородку представив статтю в газеті «Земля Бердичівська».


Взагалі, в цьому районному тижневику зараз публікується найбільше агітаційної інформації кандидатів на посаду голів ОТГ, але на інтернет-сторінці вона не дублюється. Напевно, кандидати не хочуть, щоб їх «досягнення» могли коментуватись. 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

rif800

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.