На Бердичівщині завершився перший етап виборів в нових ОТГ — РІО Бердичів

Четвер, 21 Березня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

На Бердичівщині завершився перший етап виборів в нових ОТГ

На фото: голова РВК Наталія Гуменюк та секретар Анастасія Дубінська приймають подання На фото: голова РВК Наталія Гуменюк та секретар Анастасія Дубінська приймають подання

В середу, 7 листопада, сплив перший термін у виборчих перегонах в нових об’єднаних територіальних громадах. Вибори пройдуть 23 грудня, виборчий процес розпочався 3 листопада, а в середу закінчився термін подання кандидатур на посади членів територіальних виборчих комісій.

В Житомирській області ЦВК призначила вибори в 7 ОТГ, але в одній знайшлись противники реформи, які подали до суду, і, врешті-решт, ЦВК викреслила із списку вибори в Романівській селищній ОТГ. Залишилось шість, три з яких знаходяться в Бердичівському районі.

Асенизатор


Саме тому завданням Бердичівської районної виборчої комісії є формування трьох територіальних комісій, а згодом кілька десятків дільничних виборчих комісій. Суб’єктами подання кандидатур до складу ТВК є лише місцеві організації партій, які у Верховній Раді мають свої фракції: Блок Петра Порошенка «Солідарність», «Радикальна партія Олега Ляшка», «Об’єднання «Самопоміч», «Народний Фронт», ВО «Батьківщина» та «Опозиційний блок».


Причому по дві кандидатури від партій підлягають обов’язковому включенню, а по одній кандидатурі – по результатам жеребкування. Чисельний склад комісій за законом може бути від 9 до 18 осіб. І після того, як всі партії здали подання, виявилось, що до складу кожної комісії претендує по 17 чоловік. Щоб нікому не було прикро, вирішили не проводити жеребкування, а включити до складу комісій всіх запропонованих кандидатів.


В суботу відбудеться засідання районної виборчої комісії, на якому обиратимуть голів та секретарів ТВК.

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.