Бердичівські депутати міської ради можуть позаздрити своїм Новоград-Волинським колегам — РІО Бердичів
  • TehnoMayster
  • TehnoMayster remont800

Бердичівські депутати міської ради можуть позаздрити своїм Новоград-Волинським колегам

07 лист. 2018 Власкор

Адже, в тих є електронна система голосування, крісла в сесійній залі зручні та сучасні, а ще, …вчора вони висловили недовіру своєму міському голові.

Про це повідомили сьогодні офіційно на офіційні сторінці міськради у фейсбуці, де наперед публікуються детальні плани роботи виконавчих органів ради (такої сторінки в Бердичеві, до речі, теж немає).

Асенизатор


«Відбулося пленарне засідання позачергової 27-ї сесії Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання 6 листопада 2018 року у великій залі Будинку рад відбулося пленарне засідання позачергової 27-ї сесії міської ради сьомого скликання, у ході якої міський голова Віктор Весельський прозвітував про роботу виконавчих органів міської ради у 2018 році.

Заслухавши звіт, засідання сесії продовжилось у формі діалогу «запитання-відповіді». Після тривалих виступів депутатів та жителів міста, депутати міської ради прийняли рішення звіт міського голови взяти до уваги, визнати роботу очільника міста незадовільною та висловити йому недовіру.
Чергову двадцять восьму сесію міської ради сьомого скликання планується скликати 20 грудня 2018 року.


Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради»


За недовіру проголосувало 19 депутатів з 34 депутатів за списком. А в травні цього ж року депутати висловлювали недовіру секретарю міської ради, яку суд через кілька місяців поновив на цій посаді.


Одним словом, не тільки в Бердичеві буває весело в міській раді…

novograd1

novograd2

novograd3

novograd4

novograd5

 

Відео

RIFdruk

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • UTK1

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.