Вибори в Бердичівському районі: хто претендує на керівників громад — РІО Бердичів
  • TehnoMayster
  • TehnoMayster remont800

Вибори в Бердичівському районі: хто претендує на керівників громад

16 жовт. 2018 Олександр Доманський

Днями оновлена центральна виборча комісія оголосила про вибори в нових об’єднаних територіальних громадах 23 грудня 2018 року.

В Бердичівському районі такі вибори відбудуться у трьох громадах: Гришковецькій, Райгородоцькій та Швайківський.

Асенизатор


Вибори в останній були під питанням ще тиждень тому, але тепер, після рішення ЦВК, питань не залишилось. В результаті після 23 грудня в Бердичівському районі може залишитись чотири ОТГ і сім сільських рад – Садківська, Бистрицька, Скраглівська, Озадівська, Гардишівська, Романівська і Малосілківська, які колись потім будуть приєднані до якоїсь з ОТГ.


З рішення ЦВК видно також, що Іванопільська селищна рада не увійшла поки що до складу Райгородецької ОТГ, як це було передбачено останньою редакцією перспективного плану Житомирської області.
Передвиборчі перегони вже були розпочались в селах, які мають об’єднатись, але потім трохи затихли, бо на рівні держави ситуація з виборами була невизначена. Тепер все відновиться з подвоєною силою.


Головна боротьба, звичайно ж, розгорнеться за посади голів ОТГ. Тут включаться в процес і групи впливу, і політичні партії. Серед головних претендентів на ці посади ще донедавна були:

- Гришковецька ОТГ – нинішній голова селищної ради Ірена Лісова та колишній голова Зоя Стаднік;

- Райгородоцька ОТГ – сільський голова Буряків Галина Кудлай (протеже губернатора) та сільський голова Великої П’ятигірки Олег Коріненко (колишній військовий комісар Бердичева);

- Швайківська ОТГ – сільський голова Слободищ Роман Кваша та сільський голова Швайківки Тарас Яригін (син нинішнього голови Бердичівської РДА) 


Думаю, що до цього списку додасться ще чимало кандидатів з моменту офіційного початку виборчої кампанії (3 листопада 2018 р).

dodatok

karta 4 gromady vibori1

 

aloka

 

Відео

RIFdruk

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • UTK1

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.